Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz vagy cuki ha a lány így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagy cuki ha a lány így megszervezi a találkozásotokat?

Figyelt kérdés
Rendezvényszervezokent jött egy rendezvényemre egy zenekar, és a zenekar egyik tagja, egy fiatal fiú nagyon cuki volt, beszéltünk pár mondatot,megdicsertem ahogy játszott és láttam rajta egyértelműen hogy bejövök neki. Egyébként jól is játszik és rákerestem, bejelöltem facen, kiderült zenél más zenekarokban is. Arra gondoltam, meghívnám a másik zenekarát a következő rendezvényünkre előadóként. Ha ezt meglépem, elég egyértelmű lesz, hogy a profilján keresztül találtam rá a zenekarra, mert nem egy ismert bandarol van szó, ő viszont hirdeti rendesen azt facen. Nem tudom, mennyire egyértelmű hogy a személye miatt hívom vissza vagy azert mert jól játszott, de talán egyértelmű lesz neki, hogy direkt szerveztem így. Ti mit gondolnátok egy ilyen helyzetben? Ciki vagy cuki lenne? Én nőként total elolvadnék ha egy férfi így megszervezné hogy újra láthasson..de a férfiak lehet másképp működnek.:D
2022. ápr. 6. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe nem látna bele romantikus érdeklődést, inkább csak zenei rajongást.
2022. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy egy hete ezen vergődsz. Írjál már rá a dobos csávóra, hogy találkozzatok vagy valami, mert már nekem fárasztó ez, hogy felnőtt nő létedre nem vagy képes egyenesen beleállni ebbe a dologba. A másik meg az, hogy ne azért hívjál meg zenekarokat, mert viszket a nuni. Mennyire profi hozzáállás ez?
2022. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem egyértelmű, hogy mi miatt hívod meg. Nem fog rajtad kívül senki más ilyesmin agyalni.
2022. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kiírtál 5 kérdést ahelyett, hogy írtál volna a srácnak. Már azt se tudja, hogy ki vagy.
2022. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, márbegy csomó ilyen kérdést láttam tőled, kicsit creepy vagy..
2022. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gáz
2022. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ugyanaz a csajszi vagy aki nemrég ugyanitt egy ugyanolyan sztoriban kinézte magának a dobost? :D


Egyebként néha a férfiak akkor se gondolnának többet bele ha az ölükbe ülnél. Szerintem nem fog arra "gyanakodni" hogy cdak miatta hívod el őket. De ha megis akkor mivan? Tedd meg!

2022. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen dobos! Ez a bénázás már nagyon gáz.Cuki meg az lenne, ha külön tudnád választani a magánéletet, meg a munkát. Ez tiszta alsó tagozat. Szerintetek rá fog jönni, ha áthívom matekozni, hogy nem is azért hívtam, hanem szerelmes vagyok belé?🤔
2022. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nőként total elolvadnék ha egy férfi így megszervezné hogy újra láthasson."

Nem akarlak megbántani, de szerintem észre se venné. Felesleges lenne, ha magától nem jut eszébe, hogy látni szeretne.

2022. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!