Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a dohányboltos lánynál?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem kamionnal munka miatt xy falun keresztül járkálni és néha megállok kávézni a helyi dohányboltban aztán megtetszett az eladó lány. Ma amikor ittam a kávét a bolt előtt kijött a lány és megszólítottam, hogy ide valósi e? Mire ő mondta, hogy igen és azonnal vissza kérdezett, hogy én hol lakok. Beszéltünk utána egy pár percig viszont jöttek vásárlók aztán nyilvánvalóan bement a boltba velük és eljöttem azonnal köszönés nélkül. Nem vártam meg míg kijön megint és bemenni sem akartam hozzá mert kínos, nagyon nyomulós lett volna illetve nem szeretném úgymond zavarni munka közben. Lehet belőle valami? (Nem tudom van e barátja, szóval ez majd kiderül.) Legközelebb meg szeretném kérdezni meddig dolgozik és utána lenne e kedve találkozni. 21/F

2022. ápr. 7. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, de ha meg sem próbálod, akkor biztos nincs :)
2022. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos megpróbálom. Gyengének érezném magam ha nem próbálnám meg. :)) Az a szöveg amit leírtam jó lehet?
2022. ápr. 7. 22:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet, de azért még egy alkalmat várjál és beszélgessetek.
2022. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De cuki! Drukkolok. 😊
2022. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Leírom majd a fejleményeket hátha valakit motiválna a történet legyen az pozitív vagy negatív legalább megpróbáltam.:)
2022. ápr. 7. 22:45
 6/13 anonim ***** válasza:
hajrá! Az Amarcord-ban is volt 1 hasonló jelenet.
2022. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszakerdezett akkor szerintem jó jel.

Szoval sok sikert

2022. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak ne tarháld le cigivel, az a lényeg.
2022. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat. :)

Nem bagózok már fél éve szóval ez nem fog megtörténni.

2022. ápr. 8. 07:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt barátja a lánynak végül. De tökös voltam beszélgettem vele és megkérdeztem szóval nem vagyok elkeseredett. :) Ettől függetlenül érdekes személyiség a lány és jól néz ki de minden nőnél van jobb nő szóval járom tovább az utam. Köszönöm mégegyszer a segítséget!
2022. ápr. 8. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!