Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja le utolsó pillana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le utolsó pillanatban a randit?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom ne vegyem komolyan a tindert...

De ezt nem ertem??

Masfel hetig tok jokat beszelgettunk, elhivott talizni, ma megkerdeztem hogy esetleg a holnap nem jo e neki, es derult egbol villamcsapas leirja hogy vegiggondolta hogy neki ez most nem ferne bele, rajott hogy inkabb magaval foglalkozna... meg bocsanatot kert, azt mondta csodas lanynak tunok

Ez suta kifogas? Vagy miert nem akart talalkozni? Egy hete ez nem jutott meg eszebe?

Utana letiltott mindenhonnan miutan reagaltam

Tok ertelmeseket beszelgettunk, nagyon vartam volna a talalkozast...


Szerintetek mi lehet mogotte?


Huszonevesen tobbet varnek az embertol...



2022. ápr. 10. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg közelebb került valaki máshoz, csak ezt már gyáva volt közölni.
2022. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak erdekes hogy orakat beszelunk hosszan es masnap meg lepattint es letilt...sajnos megbantam hogy letoltottem mert ra kellett jonnom hogy ismet idopocsekolas
2022. ápr. 10. 22:43
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Pontatlan a kérdés. Nincs itt semmilyen randilemondás, nemhogy utolsó pillanatos. Azt lehet lemondani amit megbeszéltetek. Erről csak kérdés volt részedről. Amire válaszolt.

Az okokat a másik féltől kérdezheted meg. Hiába feltételeznénk, vagy találgatnánk bármit.

2022. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, mi megbeszéltük már előtte a randit, csak én akartam módosítani
2022. ápr. 10. 22:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megijedt attól, h egy lány hívja randizni.

Vagy kamu fotokkal volt fent.

Vagy van párkapcsolata.

Vagy valami egyeb fontos dologban kamuzott.

2022. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attolfügg hogy mennyi a távolság kettőtök közt .Az lehet hogy lemondott rólad mivel ö nem tudott volna akkor veled talizni mikor neked jó lett volna .Vágy megismert mást aki felkeltette az èrdeklődèsèt.
2022. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Szinte biztos h talalt masik puncit, ha letiltott. Vagy rajott h meleg, esetleg aszexualis. De azert a masik punci a legvaloszinubb. Mondjuk sztem hulyeseg h letiltott. Talonba jo lettel volna, sose lehet tudni hova fut ki a tortenet a masik csajjal.
2022. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy letiltott annak nem látom mi értelme van racionálisan. Elég lett volna ha nem ír mondjuk. Fogalmam sincs ezt miért.
2022. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kamuprofil.
2022. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Bocsánat, de én le fogom írni a valódi választ.

Ő nem gondol téged elég jónak. Ha csinos lennél, érdekes és szórakoztató, akkor elhiheted, hogy mindenáron találkozni szeretne veled. Inkább mással tölti az idejét, vagy biztos abban, hogy vannak lehetőségei.

Nem az app hibája, ilyenek az emberek. Aki válogathat, az lehet, hogy válogatni is fog.

2022. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!