Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes tovább próbálkozni? 19F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkozni? 19F

Figyelt kérdés

Sziasztok, körülbelül két héttel ezelőtt elkértem egy lány(18) instagramját, azelőtt is beszélgettem már vele személyesen, de nem túl gyakran. Még az nap este rá is írtam és írtunk is aznap elég sokat, valamint következő nap is. Harmadnap pedig elhívtam valahova, amire igent is mondott, de mivel csak elég későn ért rá, nagyjábol este 9-kor, másnap pedig mindkettőnknek suli volt, ezért csak sétáltunk és leültünk 1,5-2 órát a városban. Mialatt beszélgettünk ő is tartotta a szemkontaktust végig. A végén én hülye csak megöleltem és nem próbáltam meg megpuszilni. Másnap is írtunk még elég sokat, viszont az utána lévő napokban már sokkal ritkábban válaszolt. A találkozás kedden volt, szombaton megint megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni, függetlenül attól, hogy nem sokat írtunk már pénteken se. Szerintem azonban érdemes hozzáfűznöm, hogy amikor írtunk érdeklődő meg kedves is volt. Nemet mondott arra hivatkozva, hogy több dolgozatot ír a héten, emiatt nem igazán ér rá. Nem egy iskolába járunk, viszont hallottam hogy jó tanuló, és ő is mondta h orvos szeretne később lenni, így megérthető ha tényleg sokat tanult. Erre mondtam neki, hogy akkor találkozzunk utána, mire azt mondta rendben. Valamiért azonban olyan érzésem volt illetve van is, hogy ez inkább valami kifogás volt részéről és nincs hozzám kedve. Körülbelül 1 hete nem írtunk, mivel ő tanult és nekem is volt más amit csináltam. De mivel nagyon szimpatikus volt a találkozásnál, ezért mégis úgy gondolom, hogy el kellene hívnom valahova, de legalább ráírni. Arra lennék kíváncsi, hogy én gondolom túl, és tényleg csak idő hiánya miatt nem akart találkozni, vagy más szerint is inkább kifogást keresett.

Minden választ köszönök, illetve azt is ha csak elolvastad.



2022. ápr. 11. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlagyalod. Tudod milyen az, amikor egy héten több beadandót meg kell írnod meg készülnöd kell előadásra? Olyankor én is nemet mondok embereknek, fájó szívvel, mert amúgy elég szociális vagyok, de muszáj, különben semmit nem haladnék.
2022. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
19 -> NineTEEN -> TEEN -> Tini -> https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok
2022. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát nézd, ha nem ajánlott fel egy másik időpontot, akkor felejtős. Magamból kiindulva, ha nekem bejött egy srác, mindig találtam időt a találkozásra, mégha csak egy félórára is.
2022. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Írj rá, hogy mit csinál, hogy sikerültek a dolgozatok.
2022. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen megpróbálnám még egyszer.
2022. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtök válaszát. Akkor ráírok aztán legrosszabb esetben kapok egy elutasítást, ami mondjuk mindig jobb mint rágódni azon, hogy "mi lenne ha"..


#2-es válaszolónak pedig üzenem, hogy nem szándékosan írtam ide, hanem valószínűleg félrekattintottam. Remélem nem nagy probléma számodra.

2022. ápr. 11. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:

2

Amúgy 19 évesen már FELNŐTT, úgyhogy akár a FELNŐTT párkapcsolatok rovatba is írhat. :D

2022. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl gondolod. Nekem is a tanulás az első, így lehet haladni előre!
2022. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj neki mindenképp.
2022. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!