Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam meg a pincérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam meg a pincérnek az elérhetőségem ? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Hotelben vagyunk, félpanziós ellátással, van egy pincér akit már tegnap is láttam illetve ma is, szemeztünk egymással, helyesnek tűnik, kifelé menet én mentem legutoljára, tőlem külön elköszönt és hatalmas mosollyal, énis mosolyogtam .

Tudom, a pincérek mindenkivel flörtölnek.

Holnap reggel vagyunk itt utoljára így gondolkoztam odaadni neki az elérhetőségem, nemfogom a kezébe nyomni, azthiszem kiis rúghatják emiatt így valami olyasmire gondoltam, hogy a tányérom sarkához odarakom kis cetlin és mikor összeszedi látni fogja majd . Működhet ? Szerintetek ?



2022. ápr. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi a terv? Távkapcsolat? Statisztikailag szinte nulla az esélye, hogy egymás közelében éltek, ha valóban nyaralásról van szó.
2022. ápr. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, ami kisül belőle .

Nem akkora nyaralás ez, inkább wellness és csak 1 órára vagyunk otthonról.

2022. ápr. 16. 06:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Mégis a kezébe nyomtam :))

Kis papírra ráírtam a telefonszámom illetve a fb-om, bejelölt és írt is, szóval ha valaki ezt olvassa a jövőben ladies, működik! ( Szerintem ha az asztalra tettem volna is működött volna, csak 2 pincér volt így nem akartam, hogy rosszhoz kerüljön )

2022. ápr. 16. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hajrá 😄
2022. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Wow, nem semmi vagy csajszi! Hogy alakulnak a dolgok, mesélj már valamit, engem nagyon érdekel!!!!
2022. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben megy, tegnap már találkoztunk is, elutazott hozzám, és egy kellemes napot együtt töltöttünk. Mint ember is nagyon szimpatikus .😊
2022. máj. 4. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!