Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a haverodnak/barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haverodnak/barátodnak sikerül összejönni egy csajjal, aki neked is tetszett és udvaroltál neki, akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki, gratulálok a barátomnak és drukkolok hogy sokáig tartson a kapcsolat.
Semleges maradok, inkább eltávolodom tőlük. Éljék életüket.
Tovább próbálom a lányt meghódítani, nem teszek le róla hogy összejöjjek vele.
Irígykedem a haveromra, megpróbálom szétbombázni a kapcsolatot.
Ez a csaj megszűnik a szememben nő lenni, csak mint ismerős tudok ezentúl ránézni. Mivel nem engem választott.
Megpróbálom befűzni a lányt, hogy velem is legyen meg a haverommal is.
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele, volt már ilyen haverom jobban néz ki rá tapadnak a csajok. Én 1 het múlva kapok másikat nem halok bele
2022. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nyugtázom.
2022. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló már megtörtént abból a szempontból, hogy egy ismerősöm összejött egy olyan csajjal, aki amúgy nekem is bejött, igaz egyáltalán nem közeledtem a csaj felé.

A lehetőségek közül nem kimondottan tudnék egy konkrétumot sem kiemelni, hogy pontosan mi zajlott le a fejemben, és azt hogyan "mutattam" a külvilág felé.

Amikor megtudtam, hogy "lekéstem azt a vonatot", akkor csak annyit reagáltam ismerősömnek, hogy: Tényleg?! Az tök jó! :,D

Ezután egyből eltereltem a dolgot pár kérdéssel, hogy amúgy hol/hogyan ismerkedtek meg, és stb... (Így legalább nem kellett konkrétabb véleményt mondanom róluk.)

Az tény, hogy kicsit csalódott voltam akkor, és irigy az ismerősömre, de megpróbáltam inkább eltitkolni a dolgot, az esetleges konfliktusok elkerülése miatt. (Remélem sikerült is.)

Azóta meg már egyáltalán nem érdekel a dolog, mert kiderült egy s más a csajról... :,D

2022. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
haverral le boxolom 1:1-ben indián tradíciók szerint.
2022. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Fiatalon mindig azt hittem, hogy én választok párt magamnak... De azt mondta egy bölcs ember, hogy ez többnyire pont fordírva van: A nő választ... és akkor a legokosabb, ha meghagyja a fiút abban a hitben, hogy mégiscsak ő választott.


Hááát ez mellbe vágott akkoriban engem is, de később - pár tíz évvel - beláttam, hogy volt igazság abban. Hja...


És az van..., hogy egy másik embert látni szépnek, karcsúnak, aranyosnak... az egy dolog, mert annak is akar mutatkozni, mindenki.

De, hogy mi van belül, a lelkében, hát az csak szorosabb együttélés alkalmával domborodhat csak ki. Nem úgy, mint a melle a nőnek, vagy izma a férfinak! Mint tudjuk is.


És bizony... az ember nem pusztán egy hústorony, amivel szeretnénk vágyainkat kielégíteni, ugye...


Úgy hogy a válaszom a kérdésre:

Rájuk hagyom... hátha tényleg ők azok, akik egymáshoz valók. Mit lehet azt tudni?

És, ha lehetséges, akkor megmaradnak ismerősnek. Mondom, ha lehetséges, s mindenki egyetért ezzel a státusszal.


Az ERŐ legyen veletek!

2022. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!