Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú lelkes az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú lelkes az első találkozó után, akkor az elmúlik, ha nincsen hamar 2. találkozó?

Figyelt kérdés

Olyan jol indult minden. Talalkoztunk 2 hete. Es mindketten jol ereztuk magunkat, talalkozo utan meg is irta. Es aztan kozos programokrol is kerdezett. Naponta irt is, erdeklodott stb.

Aztan jott egy olyan munka,amihez el kellett utaznia tobb napra is. Most viszont egy betegseg jott kozbe....

Azt vettem az utobbi napokban eszre,hogy mar nem ir olyan lelkesen....

Sajnos lebetegedten, egy kicsit komolyabb dolog, es lassabban gyogyulo betegseg....Mire felepulok, vajon meg akar majd talalkozni, hogy ha mar a napokban epphogy ir....?


2022. ápr. 21. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog. Közbejött másvalaki.
2022. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
rájött, hogy homi és most épp betesznek a popsijába valami nyelest.
2022. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo. Emiatt nem irhat mar gyakran?

Persze, benne van a pakliban...de hat a betegseg nem olyan, hogy iranyitani tudom😔

Es meg ha varna kb.3 napot hogy jobban legyek..es talalkoznank...

2022. ápr. 21. 00:44
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor valoszinu mar nem erdeklem...
2022. ápr. 21. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ő nem tudhatja, hogy tényleg beteg vagy-e, vagy lekoptatni akarod. Aztán amikor több dolog is közbejön, az kicsit gyanús. Vannak nők, akik nem képesek egyenesen kerek-perec lekoptatni sajnos, inkább ürügyeket keresnek.

Ne vedd magadra különösebben. De bizalom se csettintésre épül ki.

2022. ápr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Az az igazság, hogy ez rosszulesik, de tök mindegy, hogy azért nem ír, mert közbe tudott jönni egy másik nő, vagy azért, mert pár napnyi betegség miatt elvesztette az érdeklődését, mindkét esetben az van, hogy a te szempontodból innentől a srác egy fillért nem ér. Ha ennyire gyenge volt az érdeklődése irántad, akkor ne bánd, hogy kuka.

Nekem egyszer volt egy pasi, akivel volt 2 randim, és én a második után döntöttem el, hogy szeretnék folytatást, ő meg nem keresett, valószínűleg másként döntött. Én pedig “erőltettem”, kerestem. Mivel gyáva volt és hazug, nem mondta meg, hogy nem érdeklem, hanem 3 hónapig ígérgetett, hogy most nagyon sokat dolgozik, de ekkortól elkezd normálisan elvinni randizgatni.

Kèpes volt írogatni, felhívni is, úgyhogy hittem neki. Aztán a végén csak nem történt semmi, de még akkor is nekem kellett kikényszeríteni belőle, hogy elmondja, nem lesz semmi. De sosem vallotta be az igazat.

Szóval, ha már most ezt csinàlja, engedd el, jobban jársz. Majd lesz, aki ha beteg vagy, megkérdezi, mire lenne szükséged, és meglátogat egy csokor virággal. Őt kell választani, ezeket meg kukázni.

2022. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oh igen..pontosan ez hianyzik nekem...hogy megkerdezze, miben segithetne...de nem teszi...nem mintha kellene segitseg..mert sajnos most csak szenvedek a betegsegtol...de olyan jol esne tole...

Sajnos,az a megerzesem, hogy tenyleg nem erdeklem,es a megerzesek sokszor igazak..

2022. ápr. 21. 11:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Jobb ha nem is irok neki tobbet,hanem szepen leepitem. Ennek igy nincs ertelme, hogy nekem szo szerint hianyzik ,hogy lassam es idot toltsek vele, ot meg nem is erdekli, hogy egyaltalan vagyok.
2022. ápr. 22. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!