Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi találkozót igényeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi találkozót igényeltek ismerkedéskor? És mennyi jön össze?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinek más, de kiváncsi vagyok kinél hogy működik. Pár hónapja ismerkedem egy férfival, és kizárólag hétvégente találkozik velem, szóvá tettem már, hogy nekem ez kicsit kevés, és legalább egy vacsit, vagy sétát hétközben is megejthetnénk, de semmi változás. Nem lakunk messze egymástól. Elég elfoglalt szokott lenni, de nem hiszem, hogy egy szabad estéje sincsen. Szerintetek lehet ennek folytatása? Vagy csak én sietem el a dolgokat?
2022. ápr. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értem olyan ember minek ismerkedik, akinek nincs ideje ismerkedésre. Nekem is voltak ilyen időszakok az életemben. Olyankor nem ismerkedtem. Ugyanúgy olyankor párkapcsolatra se lett volna időm, ha már ismerkedni sem volt. Heti 2-3 tali simán belefér átlagos felnőtt életmód mellett, ha egy városban laktok és 40 órában dolgoztok.
2022. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején a 2 hetente hétvégéket igényelném, mivel hétköznap a kisebbik fiammal vagyok délutánonként és az elején még nem szeretném bemutatni neki a leendő párom, csak ha kiderül, hogy ő is komolyan gondolja velem. Akkor viszont minimum az összes hétvégét és hétköznap is legalább 2 nap délutánt, itt alvással munka után. 40N
2022. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így gondolom, mint az előttem szóló, csak nincs gyerekem. Viszont háromszor edzek egy héten, és ha még utána kellene valahol alakítanom az energikus alfahímet, hát nekirohannék az üvegajtónak. 51F
2022. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!