Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy számára a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy számára a szex az elsők között van amit meg akar élni a nővel mielőtt még összejön vele? Manapság így megy?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, huszas éveim közepén járok. Két kapcsolatom volt eddig, mind a kettő több évig tartott. Amióta a szingli lettem ismerkedtem, vagyis próbáltam. Eléggé meglepődtem mert az egyik sráccal hónapokig beszélgettünk, az elején még csak ismerősi szinten, majd szóba került ez-az. Párszor randiztunk (2-3) de már ez előtt is szóba került a szex, meg hogy nagyon bejövök neki. Találkoztunk, volt vonzalom. Állandóan beszél a szexről, az értelmes témák között. És jelezte, ha össze is jönnénk mert esetleg úgy alakul a dolog, előtte már szeretne velem szexelni, hogy megtudjuk működik-e köztünk a dolog.

Én jobban szerettem volna régimódian ismerkedni de akkor ezek szerint ez pár év alatt méginkább kiment a divatból, a szex az elsők között van.

Nyilván fontos, hogy jó legyen, de szeretném tudni, hogy akkor ez manapság így megy? Ha a szex nem jó akkor nincs is kapcsolat? Ha 1-2x találkozunk és nem szexelek vele akkor már meg sem akar ismerni??

Azt mondta találkozgatunk, szexelünk, ismerkedünk, és ha jó minden akkor utána jövünk össze. Nem szexeltem vele, de érdekelne, hogy akkor most ez így normális vagy csak szexre megy és semmi komoly?


Ki mit gondol? 🤨



2022. ápr. 28. 02:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális. Ha mindkettőtöknek megfelel így, akkor csináljátok, nincs abban se semmi kivetnivaló, de nehogy már ez legyen az elvárás, hogy először csak próbáljuk ki. El is küldeném a faszit a halál f.szára, ha nekem ezzel jönne.

Ha szerelmes lenne, akkor eszébe se jutna ilyet mondani. Örülne, ha igent mondanál neki, nemhogy előtte még próbára tenne.

2022. ápr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem így megy! Meg akar szexelni, de ha nem jó veled, akkor dobni fog. Nem akar megismerni, nem akar fölösleges köröket futni.
2022. ápr. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: nem így kellene működnie, ahogy a srác látja és ez arra utal, hogy a szexet mindennél jobban előtérbe helyezi, mintha más már nem is számítana. Gondold el, az ilyen ember mit tenne, ha huzamosabb ideig nem tudnátok együtt lenni (például munkahelyi kiküldetés, vagy súlyos betegség, bármi miatt)...
2022. ápr. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Kb. azt mondja ezzel, ha jó a szex veled maradok, ha nem, otthagylak. Nem vagyok rád kíváncsi hosszútávon, feltéve ha jó a szex. A megismerésedbe nem fektetek időt és energiát, mert a lényed harmadlagos. Nem a személyiségedért vagyok veled, hanem a testedért, hogy kapjak tőled valamit. Bármi bajod lenne, otthagynálak, mert nem érdekelsz, pláne ha rossz a szex.
2022. ápr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

A szex az ismerkedés része. Nemigen tudod elkerülni.


Én is tudni akarom elég hamar, hogy jók vagyunk-e együtt az ágyban.

2022. ápr. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

"A szex az ismerkedés része. Nemigen tudod elkerülni."


Nem olvastam a kérdésben olyat, hogy "mindenképpen el akarná kerülni" a szexet.


"Én is tudni akarom elég hamar, hogy jók vagyunk-e együtt az ágyban."


Jah ha az élet pedig úgy hozza, hogy "pár hétig vagy huzamosabb ideig" "nem tudtok szexelni" akkor "vége a világnak" vagy más után kell nézni?

2022. ápr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Akármennyire vad dolgok vannak a világban, nagyon sokan nem szeretnek, tudnak vagy akarnak szex nélkül élni. És ez így van rendjén. Akinek nem tetszik az pontozzon le minden szemét szexmániást.
2022. ápr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szó nem volt "szex nélküli életről", csak azért a ferdítés, hogy a "minél előbb szex" álláspontodat próbáld igazolni.
2022. ápr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Jó duma...


Egy dolgot jegyezz meg: aki bármilyen módon azt próbálja feléd sugallani, hogy ha majd megkapja a jól kiérdemelt baszást, akkor lesz szerelem, biztosabb lesznek az érzései és minden jó lesz, arra rá kell csapni az ajtót.


Láttál már szerelmes férfit? Olyanok, mint a kiskutyák, ha a kisujjadat adod nekik, repesnek a boldogságtól. Elhívnak csodás helyekre, hogy veled lehessenek és megismerhessenek, törik magukat, hogy meglephessenek, pedig ekkor még azt sem tudják, hogy fogsz reagálni erre.


Ez egy féreg.


Takarítsd el.

2022. ápr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-nek mélyen igaza van.

A pasi pofátlanul hazudik. Az előző néhány válaszoló is jól látja, hogy ez így nagyon nagy red flag, csak annyi csavarral, hogy ez a srác egyáltalán nem akar veled kapcsolatot. A maximum amit szeretne, az alkalmi szex attól függően, hogy jó-e veled. Ha nem jó neki, egy alkalom után felszívódik. Ha jó, akkor majd rángatna alkalmanként, mikor neki megfelel.

Már most vágd ki, mert az ilyen egy nőt sem tisztel.

Ha akarna téged igazán, nem merne feltételeket támasztani, hanem örülne, hogy szóba állsz vele és időt töltesz vele bármilyen kontextusban.

Tènyleg egy féreg, mert még az is korrektebb lenne, ha megmondanà, hogy csak szexelgetne felelőtlenül. De nyilván ezek már tudják, hogy akkor elhajtod őket, úgyhogy kapcsolatot hazudnak. Aztán ha lefekszel velük, onnantól vége. Megalázottnak és kihasználva fogod érezni magad teljes joggal.

KUKA!

2022. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!