Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin illik megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin illik megkérdezni egy 33-35+ éves nőtől, hogy szeretne-e gyereket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt, hogy konkrétan velem, hanem úgy általánosságban.
2022. ápr. 30. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt komolyra fordulnak a dolgok, hogy ha nem egyezik az elképzelésetek, akkor bele se kezdjetek.
2022. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt akár az 1.-2. randin is érdemes tisztázni.

Én pl. nem szeretnék gyereket, de megértem, ha más igen, így ha a férfi mindenképp gyereket szeretne, nem szeretném rabolni az idejét. Előbb-utóbb úgyis előjön ez a téma, és inkább előbb, mint később.

Persze nem letámadni kell a kérdéssel, csak úgy lazán megemlíteni, hogy amúgy ki hogy áll ezzel a témával.

2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
4%
Semmelyiken. Nem szeretne, illenék tudnod.
2022. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Leírnád, hogy miért gondolod így? Személyeskedés nélkül.
2022. ápr. 30. 21:04
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ilyen idős korban elég hamar meg lehet kérdezni. Nem az első randin mondjuk, de ha van több, azaz az első körben megvan a szimpátia, tána érdemes tisztázni.
2022. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem simán első randin. Minek belebonyolódni valamibe, amiből nem lesz semmi?
2022. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Már az első kávénál tisztázni lehet a dolgokat. Mondod neki hogy "figyejjé'má bula,én amúgy családcentrikus csávó vagyok, ha te is az vagy akkor szívesen felütlek már itt a retyóban, minek tökölni nem igaz?" Ez így egy magabiztos és lényegretörő indítás ami biztosan meghozza a sikert. Ami kellene is mert a legutóbbi statisztika alapján borzasztóan leesett a magyar születésszám szóval most már egy társadalmi katasztrófa elhárítása érdekében kellene kefélnünk.
2022. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Huh, haver, tényleg nem bántani akarlak, de neked aztán nagy sikered lehet a nőknél...
2022. ápr. 30. 21:33
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, váltotok pár levelet, mielőtt randizni kezdetek. Abban ezt már simán lehet tisztázni.
2022. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán elő jöhet 1-2 randin is akár. Tervekről beszélgetni teljesen alap, átlagos dolog. Én nem akarok gyereket, szóval mindenképp felhozom, hogy ne egymás idejét húzzuk. Jobb az elején, amikor még nincsenek mélyebb érzések.
2022. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!