Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félénk férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk férfi esetében honnan lehet tudni, hogy csak túl félénk ahhoz hogy lépjen, vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nincs most senki konkrét, olvasgattam a kérdéseket és ennak kapcsán merült fel (noha korábban én is kerültem hasonló dilemmába).


Ha adott egy férfi egy nő akik valószínűleg szimpatikusnak találják egymást, bejönnek egymásnak. Legalábbis a jelek szerint. Van akin azért látszik ha félénk.


Szóval tegyük fel, hogy a nő igyekszik a férfi értésére adni az érdeklődését, de nem ő akarja először randira hívni vagy csak szimplán nem ő akar dominálni, szóval szeretné ha a klasszikus nemi szerepek az ismerkedésben megmaradnának. Mindegy.

Honnan tudhatja egy nő, hogy a férfi túl félénk hogy lépjen, nem veszi kézbe a dolgokat, vagy csak (annyira) nem érdekli, nem akar tőle semmi többet?



2022. máj. 2. 19:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kérdés egyébként komoly és komolyan is érdekel, mert azt gondolom nagyban megkönnyítené az ismerkedést, ha az ember némi támpontot kaphatna.
2022. máj. 2. 19:44
 2/24 anonim ***** válasza:
8%

Talán látod rajta, hogy kellesz neki és kínlódik, őrlődik a randira hívás miatt!

Nem érdemes rá fecsérelni az időt!

2022. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%

Egy nem félénk férfi simán lazán elkezd szórakozni, fogja es viszonozza a flörtjeleket, simán eltársalog, fűz hódít nyomul is esetleh es tudatosan nem hiv randira, mert pl csak cseten szórakozik, de van nője.


A félénk férfiak meg mulya bambák, a flörtjeleket nem is értik, így nem is viszonozzák, témát se tudnak nyitni, szókincsük sincs, ha beszélnek is csak magukról tudnak, de akkor sem magukat futtatják hogy bevágodjanak a nőnél(pl.kocsikrol zengene vagy arrol hogy rallyzik stb), hanem pl beszélnek a -senkitnemérdekel- tipusu magányos hobbyjukról, a nő témáihoz alig birnak hozzászolni, nem értik néha a poént sem, nehéz es döcögős veluk a kommunikácio is gyakorta.

2022. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
*Míg egy ooyan pasi aki nem félénk csak szándekkal nem hiv randira, nem erdekled, azzal meg laza könnyed oldott a komunnikácio is, lereagálja a ketértelmű átvitten fogalmazott rébuszaid is. Vág az eszük es TUDNAK hódítani.
2022. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyeneknek néha annyi is elég csupán ,ha a nő beadja a derekát pl igen randizna vele. Ezután pipa. Ghosting. A randiig nem jutnak el.
2022. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Én félénk vagyok (és ronda). Nálam max. azt vennéd észre, hogy soha többé nem látnál :). Irodaházban soha nem mennék oda, ahol te vagy (konyha...). Ha elkerülhetetlen a találkozás, akkor totál másfele néznék. Ha még van idő rá, akkor előkapnám a telefonom és azt nézném, amíg el nem mész onnan. De alapvetően én már profi szintet képviselek, sose találkoznál velem többet. Maximum akkor néznék rád, amikor nem vennéd észre.
2022. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Vicces amikor a gyakorin lévő amúgy szintén balfékek osztják a kérdésben lévő ismeretlen gyávább/félénkebb/átlagnál tutyimutyibb embert. Más szemében a szálkát...?
2022. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Senki nem oltogatott senkit szerintem.
2022. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Csak a kettes, hármas, négyes válaszoló. A hármas legalább kb. általánosságokban fogalmaz, a kettes egyértelműen osztja a képzeletbeli karaktert, a négyes csak keménykedik, de a teljes szituációt nézve...
2022. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen abból, hogy többször keres, figyel rád
2022. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!