Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában a nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nagyon alacsony (150-160 cm) vagy a nagyon magas (180-190 cm) nők a vonzóbbak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 17:16
A kérdező szavazást indított:
A 150-160 cm-es nők vonzóbbak
A 180-190 cm-es nők vonzóbbak.
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Általában a barna vagy a kék szemű emberek sikeresebbek? Kb. ugyanaz a kategória, értelmetlen.
2022. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
50%

Attól függ kinek.

Akik 180 alatt vannak azoknak a magasabb nő elérhetetlen, így inkább zsigerből csúnyának találják őket. Mert tudják, hogy úgy sincs esélyük.


A válaszok inkább azt mondják meg hány alacsony és hány normális magasságú férfi lesz

2022. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Arányos alkattal a magasak a legszebbek, de ez alapvetően ritka, a magasak általános bánata az, hogy vagyok nagyon vékonyak (a bunkók létraszerűeknek csúfolják őket), vagy pont ellenkezője, széles vállak meg ilyesmik, kicsit amolyan Ursula-klónok a "Kérem a következőt!" sorozatból.


Általában ebben is arany középút van, a "se nem alacsony, se nem magas" verzió szokott nyerni, 175-183 környéke, ami női átlagnál magasabb, de nem túl magas.


Nagyon alacsonynak megint csak nem jó lenni, bár ha kifejezetten vékony, kvázi gyerekes alkatú mellé az illető, akkor általában idős, enyhén pedofil bácsi szokott mellettük lépkedni, általában nekik ez is a zsáner. Alacsony telt szintén egy olyan dolog, ami réteg-kedvenc, itt a környéken általában a roma és az "enyhén kopaszodó, nagyon vékony, diszkómintás pólóban feszítő tuningautós köcsögök" generikus barátnői/feleségei.

2022. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az alacsony, de vékony csajok jobbak, ha csak a két szélsőséget nézzük. Az alacsony-telt elég rossz kombó, nem nagyon van hol eloszlani a pluszoknak, a kis termet még inkább felnagyítja a fölösleget, sokkal többnek tűnik, mint valójában.

A nagyon magas nő nekem megintcsak nem tetszik, vékony verzióban se nagyon, bár úgy elmegy, de én szeretem, ha egy fél fejjel alacsonyabb nálam párom (189 cm vagyok egyébként, szóval nem az ezzel kapcsolatos komplexusaim beszélnek belőlem). A magas+nagydarab a legrosszabb az összes kombinációból, abszolút nőietlen. Nem bunkóságból, de nekem ez a véleményem.

2022. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A nagyon magas, nagytestű nőkben nem szeretem a lomhaságot meg a görnyedtséget, aránytalanságot. 165-170 tökéletes, én 178 vagyok. A legtöbb "közöm" mégis egy közel 180 magas láyhoz volt, viszont ő kiételesen arányos volt, nem volt görnyedt, kondiba is járt.
2022. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a nagyon magas nők jönnek be. Alkatra vékony vagy átlagos legyen.


De én is nagyon magas vagyok férfiban, majdnem 2 méter.

2022. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A magasak.
2022. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A magas és alacsony nők is lehetnek aránytalanok.

Én pl 160 cm vagyok, de csinos és arányos, viszont ilyen magassággal vannak nagyon aránytalan nők is.

Magasak között is vannak csinosak, de aranytalanok is.

2022. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#8-assal értek egyet.

Én úgy fogalmaznék, hogy ez teljesen attól függ, hogy kinek milyen az izlése, illetve, hogy hogyan, milyen szempontból nézzük. Mert pl, ha veszünk engem, aki 168 centis cingár srác vagyok, ha csak úgy megnézek magamnak egy lányt az utcán, akkor, ha az magas, de karcsú és csinos, azt gondolom magamban, hoppácska... nem csúnya, ha meg még alacsonyabb is nálam, akkor egyenesen gyönyörűnek tekintem adott esetben. Ha viszont pl egy bulin, vagy valahol azt nézem, hogy kivel jöhetnék össze, nyilván nem a 180-190 cm magas lányhoz fogok oda menni akkor sem, ha karcsú, csinos, mert oké tetszik, de enyhén szólva is túl magas nekem, hanem a nálam alacsonyabb (lehetőleg 155-160 cm magasságú) lányhoz fogok odamenni udvarolni...

2022. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 iceman04 válasza:
Szerintem meg ez is egy olyan kérdés amire nem túlzottan lehet komoly választ adni. Lehet a lány-nő kinek mi a szikra. Elég csupán 1 pillantás.Én pl 183 cm 96 kilós arányos testalkat, lényeg ápolt. Öreg 38 éves.
2022. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!