Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozzunk többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzunk többször a férfival?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves nő vagyok. Tegnap este együtt buliztunk egy 38 éves férfival. Neki van felesége és két gyereke, de a nőn már neglátszik az idő és nem is szeretne annyit szexelni.

Lefeküdtem a pasival, hát valami álom volt! A telefonszáma megvan, és szeretnénk többször találkozni. Én egyetemista vagyok, ő este kilencig az irodában dolgozik. A nő ests otthon van a kisgyerekekkel.

Hogy tudnánk megoldani a találkákat a feleség tudta nélkül? Szeretnénk gyakran találkozni és szexelni is persze.



2022. máj. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Akkor gondolom te nem hiszel a karmában. :D

Egyébként meg annyi, hogy ő munkából nem tud lemenni. Neked viszont nem minden órád jelenlétis, vagy legfeljebb felír valaki. (Majd leszopod érte.)

2022. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt elolvasni is gyomorforgató volt.

Csak nehogy egyszer te legyél majd a feleség a sztoriban. ;)

2022. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell leszolni a kerdezot. Mondom ezt ugy hogy 38 evesen en is ugyanigy voltam csak a feleseg szerepebe. De azt mondom, egyreszt jo hogy kiszabadultam abbol a hazassagbol, hisz a lelakott nem szexelo felesegek tobbnyire a ferfi elnyomasa, a kotelesseg csapdaja miatt lesznek ilyenek. Igy ferj nelkul mar en is elindultam vegre a felszabadulas, kicsinosodas, szarnyalas utjan. Masodsorban mar en is azt vallom netto hulyeseg volt ez a jo kislanyosdi jo felesegesdi, abszolut nem erte meg,csak lehuzott. Egy fiatal lany igenis kefeljen akivel akar, szorakozzon, hasznalja ki a pasikat, torjon elore. Mai eszemmel igy csinalnam. De vigyazz kerdezo, nehogy beleszeress, mert akkor csak egy kihasznalt csicska leszel te is es igen hamar leepit ez a kapcsolat.
2022. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"Egy fiatal lany igenis kefeljen akivel akar, szorakozzon, hasznalja ki a pasikat, torjon elore. Mai eszemmel igy csinalnam."


Dehogy van neked eszed, ha lenne, akkor nem azt a szánalmas következtetést vontad volna le a szar házasságodból, hogy minden nőnek ki kéne használnia a férfiakat. Nekem is voltak nőként szar kapcsolataim, de sosem csak a másik felet hibáztattam, hanem minden egyes kapcsolatom végén leültem és végig gondoltam, hogy mik voltak azok a dolgok, amiket én csesztem el és a következő kapcsolataimban törekedtem arra, hogy ezeket kiküszöböljem.

2022. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Napközben pár órára simán bérelhető lakás a város (Budapestről beszélek) sok-sok pontján.
2022. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat most mar a kerdezonek is ez a tapasztalata a ferfiakkal. Hogy nem megbizhatoak, hogy egy fiatal csajjal barmikor megcsaljak az asszonyt ket gyerekkel. Az o tapasztalata is ugyanaz mint a felesegnek, csak masik oldalrol.
2022. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Minden helyzetre vallom hogy az dugjon aki meg tudja teremteni neki a helyet. Kis pitsaként te egy nagy nulla vagy ebben a kapcsolatban. Ideig óráig ér valamit a p1nád.
2022. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta?
2022. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!