Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hónapja beszélgetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja beszélgetünk valakivel neten, kamerán is, az első találkozás előtt állunk, nektek is kedveteket szegné, ha azt mondaná randi előtt, hogy ne legyen konkrét program, csak találkozzatok és majd eldöntitek ott hová mentek?

Figyelt kérdés
Ez nekem kicsit olyan, mintha arra vonatkozna, hogyha személyesen nem lesz meg a varázs, akkor ott vége is lesz a randinak...

2022. máj. 10. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szegné kedvem.
2022. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret ennyire előre tervezni...
2022. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Engem zavarna, mert szeretem előre tudni, hova megyek.
2022. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a gond? Még mindig jobb mintha előre foglalsz valahova jó drágán, aztán úgy maradsz ott egyedül.

Az meg, hogy élőben nem vagytok egymásnak szimpatikusak, nagyon is benne van a pakliban, szóval ezen kár fennakadni.

2022. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért csak most talalkoztok, hónapokkal később? Nekem ez szegné a kedvem nem a program hiánya.
2022. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy nem szeret ennyire előre tervezni, de mivel hónapok óta beszélgettünk már, sok mindenről szó esett.

És most úgy érzem, hogy az, hogy csak egy találkozásról beszél és hogy majd ott meglátjuk hová megyünk ez egyértelműen arra utal, hogy tart attól, hogy velem kell töltenie egy randit, akkoris ha mégsem tetszem neki.

Azon gondolkodom, hogy inkább el sem megyek...

2022. máj. 10. 08:31
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
De miért csak most, hónapokkal később taliztok? Ebből abszolút az jön le, hogy annyira nem erdekled, hogy időt szanjon rad, de beszélgetni jó vagy.
2022. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Istenem, hagyd már a hónapokat, nem rohan mindenki baszni.
2022. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Én a párommal pár nap beszélgetès után találkoztam és a második találkozónál már hivatalosan is együtt lettünk azóta is tart
2022. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is a sétálgatós, majd valahova beülünk, ha úgy van kedvünk, első rabndik híve voltam. Nekem nem lenne gond.
2022. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!