Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lett már úgy kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már úgy kapcsolatotok, hogy a nő kezdeményezte a randit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Most kívülállóként válaszolok: én elég szerény vagyok utcán, szóval sosem mernék kezdeményezni, de a barátnőimmel mindig azt beszéltük, hogy tök menő ha egy lány is mer kezdeményezni.

Ellenben beszélgettem erről már férfiakkal is, és konkrétan mindegyik azt mondta, hogy számára megalázó lenne, és nem tudná elviselni úgy igazán.

2022. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, azóta már a feleségem :) Egy munkahelyen dolgoztunk, egyértelműen bejöttünk egymásnak, de én töketlen voltam, és nem mertem elhívni, mert azt gondoltam kevés vagyok hozzá. Ő kezdeményezett egy randival, elhívott biliárdozni, és onnantól már minden sínen volt :)
2022. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi tarskereson jöttünk össze de alapvetően én kezdeményeztem a talit nőként. Lassan 2 éve együtt a legnagyobb boldogságban :-)
2022. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarskereson kb fele esetben a nok elobb feldobjak, hogy fussunk mar ossze valahol, mint ahogy en megtennem ugyanezt. Pedig par nap utan mindig megteszem.
2022. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is én kezdeményeztem. Tudtuk, hogy bejövünk egymásnak, csak szimplán én dobtam fel először, hogy próbáljuk ki együtt az iroda melletti új edzőtermet.
2022. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kétszer is, hogy nő kezdeményezett nálam. De az egyik esetben meggondolta magát két találkozás után, a másik esetben pedig nekem nem tetszett a nő. De nem törvényszerű, hogy ezekből nem lesz semmi. S manapság már egyáltalán nem ciki, ha egy nő kezdeményez. Ugyanakkor ahogy az én első esetemben történt, sajnos előfordulhat, hogy kiderül számára: nem vagyok olyan, amilyennek gondolt, s egy kezdeményezésből visszakozni az bizony kellemetlen. Különösen akkor, ha munkahelyi ismeretségről van szó és a későbbi találkozások elkerülhetetlenek.
2022. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Soha, mondjuk én elég visszataszító és undorító ember vagyok mint külsőre és belsőre.
2022. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyob jó dolog ha egy nő mer kezdeményezni.

Kicsit fölturbózza az önbizalmat, mert abból sajnos nekünk férfiaknak kevés van.

2 es.

Sajnos én is ugyanez vagyok. Ha szép, csinos nőt látok, megse próbálok közelíteni mert egyből jönnek a hülye gondolatok.

Ő biztosan sokkal szebb, sokkal sármosabb, sokkal sportosabb férfire vágyik.

Én biztosan kevés lennék hozzá.

Sajnos nagyon sokan vagyunk így.

Én mindenképpen szeretném legalább egyszer az életben átélni, hogy kezdeményezzen egy nő.

Azt biztos, hogy elveszem feleségül, pedig már 50+, os vagyok.

Oltár elé vezetném, és úgy néznék rá mintha ő lenne JÉZUS.

2022. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as. Ne altalanositsd magad a ferfi nemmel. Amugy is rossz a kiindulasi alapod, az onbizalom az belulrol fakad, nem kulso forrasbol. Ezert is hivjak onbizalomnak. Ha te luzer vagy fejben, akkor hiaba kapsz pozitiv visszajelzest, semmit nem fog erni, mert rendszerhibanak fogod erzekelni. A sajat onbizalmadat neked kell magas szintre emelni, onerobol.
2022. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9.

De vajon hogyan???

Van erre valami orvosság???

Szerintem sajnos nem nagyon, hisz ahogy te is írtad, ez belülről fakad.

Szerintem kicsit azért külső forrás is számít, mert ha szép vagyok, sármos, sportos, jó megjelenésű, akkor ettől növekszik az önbizalom.

A szép és tökéletes férfiaknak szerintem van önbizalmuk, mert azokkal, - sajnos csak azokkal -, foglalkoznak a nők.

2022. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!