Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két éve minden nap ír, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve minden nap ír, de találkozni nincs ideje?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, 2 éve minden nap ír. Kamu profilról írt rám először. Lebukott, de azóta láttam az igazi férfit, aki a profil mögött van. Nem csúnya, de semmi extra. Tökre megkedveltem és írtam, hogy szeretnék találkozni, mert ilyen lelki társ féle és lehetne belőle több is. De alapvetően én nőben sokkal jobb vagyok nála. Most nem tudom, hogy ezért nem találkozunk vagy van valakije. Eddig minden napszakban írt, viszont az utóbbi 3 hétben hétköznap délután és szombat kimarad, vasárnap szokott írni. Állítólag sok a munkája. De mégha nincs is csaja és tényleg az elfoglaltság, akkor miért nem tud megoldani 2 év alatt egy találkozót? Mi oka lehet, hogy nincs? Múltkor azt írta, hogy erőt kell hozzá gyűjtenie. Mihez?

2022. máj. 14. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... tényleg nem érted, hogy neki nincs igénye találkozóra? Levelezőtársnak jó vagy, többet nem akar.
2022. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon szép mese, pont lefekvés idő van amúgy is...
2022. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az. Halálosan komoly.
2022. máj. 14. 23:56
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

#3


De most tök komolyan? Kajak? Komcsi? Cserkész becsszó? Nem viccelsz, pajtás?


[link]

2022. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Eskü. Tényleg minden nap ír, egy napot nem hagy ki. Múltkor már írtam neki, hogy így nem lesz barátnőd. Azt írta:"de Te leszel az". És múltkor ahogy beszélgettünk leírta, hogy "szeretlek" . Ami egy férfitől, akivel még soha nem találkoztam, eléggé furcsa.

Amúgy 1-es, miért fektet valaki 2 évet ebbe? Nem értem.

2022. máj. 15. 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, remelem nem ugyanazzal beszelgetunk…nekem ugyenezt irta egy ferfi, akivel sokaig beszelgettem,es nem ert ra talalkozni,sot a stilus is egyforma

Csak annyit irj meg kerlek melyik megye!!!

2022. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kort….nekem ez nagyon ismeros,sajnos
2022. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék, hogy nős férfi.
2022. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Budapest és Dunaújváros. Mikor hol
2022. máj. 15. 00:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hala Istennek,akkor nem. De viszont ez eleg erdekes,hogy neked is es nekem is uazt irtak….ezek szerint ez egy bevalt kamuduma mindegyiknel
2022. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!