Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek felkelti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek felkelti a figyelmeteket a randizásnál, ha a férfinak különleges neve van?

Figyelt kérdés

Mondjuk ültök egy localban, bánatos pofikával, mert sehol egy igazi nagybetűs alpha male, aki szórakoztatna titeket...

Erre egyszerre, mintha csak titkos vágyaitok realisálása lenne, elétek toppan egy határozott, charme-okban gazdag pasi gentleman! A férfiú elkezdene fűzni titeket, mikor elsétál mellettetek az illető gentleman úriember egy haverja, és odaköszön:

- Helló, Monsieur Apéritif!

Mikor csodálkozó arccal megkérdezitek a különleges special becenév eredetét, a férfiú baritone hangon csak ennyit válaszol:

- Hmmm, sexy mademoiselle, azért hívnak Apéritifnek, mert én meghozom a hölgyleányok étvágyát... a sexualitáshoz!



2022. máj. 17. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Remelem ez valami rossz vicc

Hanyni tudok az ilyenektol

2022. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
ez inkább szánalmas lenne
2022. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem a fura neveket. Egyszer volt egy Megyer nevű párom, soha nem hívtam a nevén, idiótán hangzott.
2022. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Szia küldesz egy fényképet magadról? :) Beragasztanám a gyerekemnek a képes értelmező szótárába a cringe megfelelőjeként. Nem csodálkozom, hogy ennyi idősen nőtlen vagy.
2022. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miket és milyen sorrendben kell szedni ahhoz, hogy így elhülyüljön valaki? Csak mert messzire kerülném ezt a kombinációt.
2022. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne minden nő verekedne a katalizátor májszter lakatos dzsézönsztetem rafael hozéármándókhoz te kugya
2022. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Foschlevan Apó megint beírt 🤣

Nem veled nevetek , rajtad

2022. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kolompár winettou, lakatos nintendó, orsós ramszesz....ezek elég fura nevek, bár nem sok jót igérnek.

Biztos nedves lesz a bugyi a hölgyleányoknak.

44/F, amúgy adom a dumádat nagyon😂

2022. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a válaszolóknak írom a kérdezőről:

Néha annyira dühítenek a buta emberek!

2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok

Értelmetlen favicc kategória.

2022. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!