Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác magától kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác magától kezdeményezi a közös kép készítését akkor komolyan gondolja a dolgokat?

Figyelt kérdés
A képeket nem tesszük ki, a saját és ő telefonjára csináljuk. Akkor tehát felválal engem?

2022. máj. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül
2022. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És akkor mire jó a közös kép ?😅
2022. máj. 21. 22:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megmutassa az ismerőseinek a trófeáját, és az orruk alá dörgölje, hogy "látjátok, én ezt a csajt dugom!"
2022. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jahh 😆, hát végülis
2022. máj. 21. 22:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Nekem volt egy barátom, aki folyton fotozkodott velem aztán mégis otthagyott, mint eb a sz@rát. Semmit nem jelent csak annyit, hogy szeret fotozkodni.
2022. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Felvállal? Vannak ilyen félelmeid, hogy mivel nagy a feneked vagy kicsi a melled, ezért titkolná, hogy veled barátkozik? Ilyen inkább csak Rejtő-regényekben olvasható.
2022. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nincs félelem 😅 úgy értettem hogy valakinek megmutatja hogy nézd ez a barátnőm vmi
2022. máj. 22. 09:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugye te is látod, hogy a kérdésben ott a válasz?


Ha “A képeket NEM tesszük ki, a saját és ő telefonjára csináljuk.” Akkor tehát NEM vállal fel téged.

Legalábbis ez nem jele semminek. Ez semmit sem jelent.


Akkor lenne egyértelmű, hogy felvállal téged, ha kitennétek publikusak és egyértemű lenne mindenki számára, hogy jártok.


Persze ennek a hiánya nem feltétlenül jelent semmit. Én évek óta együtt élek a barátnőmmel, de egyikünk sem posztol róla semmit nyilvánosan. Nem mutogatunk képeket sem a másikról, sem közöset.


Viszont ahogy írták, könnyen lehet skalp gyűjtés is. Attól, hogy nem komolyan gondolja a kapcsolatot még fotózkodhat emlékbe/csak úgy is. Sőt akár kimondott célja is lehet, hogy ezzel altassa el a gyanakvásod, hogy könnyebben meg tudjon fektetni és ha meg van amit akart tőled, akkor ott hagy. Ha ő ilyen. De nem biztos. Nem tudjuk és valószínűleg te is csak utólag tudod majd meg, hogy milyen is…

2022. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ja, csak volt olyan aki éppen megfektetni akart az képet sem akart velem. Hát nincs tiltva a publikálása, mert hát simán megtehetem, még ha nem is engedné 😅 és így is látná esetleg a többi csaj akivel kavarna, szerintem eléggé veszélyes ott hagyni képet magadról főleg magadtól kezdeményezni, na majd akkor máskor kiteszem megnézem a reakciót
2022. máj. 22. 12:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint megbeszélem hogy tetszik ez a fotó, kirakhatom, mert ugye a 15 fotóból nem mindegyiken tetezhet magának, így értettem a megbeszéljük 😆
2022. máj. 22. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!