Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ultimátum és a férfiak? Működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátum és a férfiak? Működik?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, aki 2 hónapja írogat minden egyes nap, hogy mennyire tetszem, ilyen - olyan aranyos vagyok és kedves, de a tali sose jött össze miatta. Szerintem azért, mert nem egy kifejezetten jóképű és ezt szégyelli. Én hozzá képest egy No.1 vagyok, de ez nem kifejezetten érdekel, mert kedvelem. Szóval megírtam tegnap, hogy csak akkor merészelj mégegyszer írni, ha azt írod hol és mikor találkozunk. Amennyiben nem erről írsz, nem leszek rá vevő és nem reagálok. Ez a módszer beválhat vagy ne is várjak semmit? Ma már nem írt. De igazából tele lett a törpillám már az ígéretekkel és az elmaradt randikból. Hozzáteszem, hogy csütörtökön azt írta, hogy péntekre megtudja, hogy tudunk-e találkozni. Pénteken írt, de nem ebben a témában, majd hétvégére eltűnt.

2022. máj. 23. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén, engedd el. Ha ennyire nem képes, felesleges foglalkozni vele.
2022. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Férfiként: Jól tetted! Ne tojózzon, lépjen! :)))
2022. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én hozzá képest egy No.1 vagyok"


Talán ezért nem akar találkozni veled, túl nagy a szád.

2022. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy egyértelműen fogalmaztál, ha te nem szerettél volna megragadni ezen a szinten, és végre személyesen akartál találkozni.

Így nem kár érte hogy eltűnt, inkább a saját mulyaságáról állította ki a bizonyítványt. Valószínűleg nem volt hozzád való.

Legalább kiderült, aminek ki kellett, nem kell bizonytalanságban élned.

De sok esetben eredményes lehet az ilyen határozott fellépés. Nekem például bejönne a szigorúságod, és cselekvésre késztetne. :)

32/f

2022. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!