Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek népies módszerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek népies módszerekkel (pl. csujjogatás) randira lehetne hívni lányokat?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, hogy ha a kiphinomult gentleman stylus esetleg nem aratna sikert faluhelyen, akkor nyári falusi turizmus vacationom alatt átállnék a népies vonalra. Hiszen kormányunk úgyis mindig a hungaricumokról meg a hagyományos értékek védelméről beszél... Hát kitaláltam néhány vidékies country csujjogató felszedős szöveget! Szerintetek sikerem lenne velük?


Kedvencem a szalonna,

Ugorjál a karomba,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


A biciklin gázpalack,

Popsid formás kis barack!

Hiju-juju-júúúú-júúú!


A szomszéd korán reggel flexel,

Ne foglalkozz már az exszel!

Csuhajja!


Nem beszélek pestiesen,

Meghódítlak sexyesen,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


Eléd ugrok, megforgatlak,

A szalmabálába raklak,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


Hétvégén fűkasza morog,

Sexelünk, míg a Föld forog,

Csuhajja!



2022. máj. 26. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
nem
2022. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Az a durva, hogy van aki szerint ez vicces, de ez szimplán csak szomorú.
2022. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Írt már ezekre bárki privàtot kérdező?
2022. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én falun lakom de ha ezeket mondanád simán csak kinevetlek és közölném hogy ezt inkább ne. Csak bolondot csinálnál magadból.
2022. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 A gyakorin jealous pasikák és mellőzött, sértett hölgyleányok szerepelnek, akik inkább savazzák és attackolják az ilyen megnyilvánulásokat, mintsem hogy acceptálják őket.
2022. máj. 26. 09:25
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
The fuck is csujjogatás?
2022. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát én ezeken könnyesre röhögtem magam, és nem, nem érzem magam miatta gáznak :D Kedvencem a harmadik és az ötödik, de az összeset beleremegtek a sexyes lábikóim.

Imádom minden sorodat, stylusos alpha male. Ja és a village-beli vacation alatt majd ne hordd a Ray Ban napszemüveget, helyette inkább ragadj egy vasvillát a kezedbe, kockás inget és kantáros nadrágot a sexy body-dra és egy búzaszálat a fogaid közé. Guaranteed lesz a success!

2022. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Vőfélynek elmegy egy falusi lagzin, neki el is nézik.

De ha csajozni akarsz, akkor csak traktorral! A falusi lányok tudják, hogy 20 misitől indul, használtan.

2022. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

"Az a durva, hogy van aki szerint ez vicces, de ez szimplán csak szomorú."

Szerintem durvább, hogy mennyire kevesen tudják, mint jelent a paródia.

2022. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
#9: egy paródia az ennél sokkal magasabb színvonal, talán azért.
2022. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!