Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mi az oka ha tartalékb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az oka ha tartalékban tartassz egy fiút?

Figyelt kérdés

Az ilyen fiút nem veszed komolyan, jól gondolom?

Meg az nem rossz hogy most épp szeretsz egy fiút de már tervben van a következő, a tartalék fiút meg hülyíted, hitegeted?


2022. máj. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
tartalék.
2022. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly szeretet van akkor nincs tartalék. Van egy nagyjából biztos pont, ha mégsem akkor ott a másik aki ugrásra kész. Vagy unatkozik a fix mellett és kell egy kis izgalom.
2022. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember érzéketlen és nem való neki komoly kapcsolat.
2022. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert megnyugtató. Nekem is volt ilyen néha hogy örültem ha valaki kedveskedett pár szóval, igaz én nem kértem nem kerestem. Szóval pl, a párom stresszes, de tőlem azt várja hogy én legyek a zen nyugalom, aki mindig gombnyomásra elalszik, rendelkezésére áll meghallgatja, végighallgatja a sértegetéseit ha rossz passzban van. Tudom ez csak azért van mert stresszes. De mégis rossz, nem tudok enni, aludni. Ha ilyenkor van valaki aki kedvesen szól hozzám, akkor jobban leszek és kibírom a párom nehéz időszakát. Vagy neki kellene változnia hogy ne legyen stresszes.
2023. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!