Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan sokaltam be ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sokaltam be ?

Figyelt kérdés
Egy sráccal beszélgetek már lassan 2 hónapja de úgy érzem nem enged közel magához. Személyesen el is mondta mi ennek az oka csak én ezt már nagyon unom. Azt mondta hogy fél a kapcsolatoktól amit viszont nem értek miért én tehetek erről. Sokan becsapták és kihasználták együtt tudok vele érezni de úgy érzem erről nem én tehetek. Nem tudom mit csináljak.

2022. máj. 26. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is kéne erőltetned ezt az egészet, ki kéne sétálnod az életéből. Tudom, hogy nagyon rosszul esik és nyilván nem tehetsz róla, de látszik, ő nem úgy néz rád, ahogy szeretnéd. Persze nem is az ő hibája ez, egyszerűen nem fogtad meg... Szerintem hagyd, amíg még büszkeséggel ki tudsz szállni ebből!
2022. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Xard le! Ha FÉRFI lenne, legalább jól megdugott volna.
2022. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ezt így ebben a formában én sem erőltetném. Tudom, hogy mit érezhet, én is voltam már így, de amíg ő nem lendül túl a csalódásain, addig teljesen felesleges ismerkednie. Én szépen elbúcsúznék tőle, megírnám vagy megmondanám neki, hogy ennyi időt tudtam szentelni erre, de tovább nem húzom az időmet, mert úgy látom, hogy ebből nem lesz semmi.

Ha ki is alakulna köztetek valami komolyabb, állandóan azt kéne bizonygatnod, hogy te nem olyan vagy, mint az előző barátnői. Hiányzik ez neked? Marha fárasztó, hidd el!


Saját maga kell, hogy eljusson arra a szintre, hogy megértse, az emberek nem egyformák és a múltbéli csalódásokért nem mások a felelősek, csakis azok, akikben csalódott. Arról nem beszélve, hogy ha folyton csalódott, abban ő is ugyanúgy hibás, mint az eddigi párjai, de ez már egy másik téma. Nagyon keményen rá kéne állnia az önismeretre és csak azután ismerkedni.

2022. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értettem miért kell valakinek ismerkednie vagy randiznia ha nem képes magához közel engedni senkit, és 10m vastag falat emel maga köré.


Nem ő lesz a te embered.

2022. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azért, mert másoktól várja, hogy túljusson a csalódásain. Amíg nem ébred rá arra, hogy csak saját magát tudja kirántani a szarból, addig csak húzza mások idejét és ezzel együtt a sajátját is.
2022. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Jaj velem is így kezdte 2 pasi is.

Hogy lassítsunk, fél belemenni kapcsolatba, nem akar még kapcsolatot bla bla bla, de amikor megjelent egy 3.aki "lenyúl" előle, hirtelen egyből én lettem álmaik szerelme akiért küzdenek, lehozzák a csillagokat, "nyivákolnak" ha lelépnék, csak nehogy boldog legyek, nehogy "elengedjen" akkor.

Az első ilyen pasim kb 1 évig hülyített szerelemmel.mikor kiderult mellettem csajozik.

A másik ilyen pasi még a barátom, de ő nem csajozik hanem nekem akar bozonyítani még mai nap is, hogy engem szeret, nagyon akar, meg a stb.

Csak azért vagyunk együtt mert még mindig ragaszkodik kötödik hozzám, különben rajta is túl léptem volna már rég.


A férfiak sok esetbeb sajnos akkor látnak csak értékesnek ha másnak is kellesz, kapós vagy :(

2022. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha türelmes vagy vele szemben, de ugyanakkor kicsit domináns is vagy vele, kezdeményező, akkor lehet, hogy megtörik idővel a jég. Kérdés, hogy mekkora a türelmed.

Én is hasonló vagyok.

2022. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes várnod.
2022. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os, nagy tévedés.

Ez a játszma a birtoklásról szól, nem arról hogy mennyire vagy valakinek értékes.

2022. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 ez nem játsza. Ilyenek a pasik.
2022. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!