Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy találkozó randinak számított?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy sráccal, kettesben voltunk. Nem mondta, hogy randi lenne, én sem mondtam, csók sem volt, de megbeszéltük, hogy még megismételjük. Miből lehet ezt tudni, hogy mik a szándékai? Gondoltam rá, hogy rákérdezek, de nem akarom elrontani sem ezzel.

2022. máj. 27. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért találkoztatok, ő hívott el? Vagy hogy volt?
2022. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tisztázni, miért is találkoztok. Amíg ez nincs meg, nem lehet tudni semmit.
2022. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebédelni mentünk el, ezenkívül sokat sétáltunk és beszélgettünk. Ő hívott el igen.
2022. máj. 27. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg csókol akkor az randi ha csak beszélgetés volt és amugy semmi más, ami intim lenne akkor az csak egy sima találkozás ami lényegtelen.
2022. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nade még is, hogy?


Kollégák vagytok? Netről ismerted meg?


Ha nem kolléga , és fogta magát és egyik napról a másikra elhívott akkor az randi.

2022. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Rém egyszerű.

Azóta hány perc avagy alkalom volt, amikor rá és a találkozóra gondoltál, és felfelé húzódik-e a szád.

2022. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kolléga, egy közös ismerősön keresztül ismerem. Fene tudja, valahogy végig az az érzésem volt, hogy tetszem neki, az egész találkozót végig mosolyogta és tervezgette, hogy hova mehetnénk legközelebb. De ugyanakkor meg nem mondott semmi konkrétat, ez pedig összezavar.
2022. máj. 27. 12:40
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: Elég sok :)
2022. máj. 27. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de kis butus vagy...ez randi és többet is akar majd.
2022. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján szerintem ezt randinak szánta, csak nem mondta ki konkrétan.
2022. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!