Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok, ha egy szép lány kezdeményez nálatok?

Figyelt kérdés
Oké, már gyakran hallom, hogy egy nő kezdeményez, de mégis csak felcserélodnek a szerepek ilyenkor kicsit... Ha egy szép lány kezdeményez, mondjuk elhív randizni, az már sok? Vagy inkább csak segítséget kérjen, utaljon rá, esélyt adjon rá , hogy te hívd el férfiként? Szükségetek van még a vadászatra, vagy nem igénylitek? Belelkesit, ha egy lány kezdeményez, vagy inkább taszító?
2022. máj. 27. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Visszautasítom. Nem vagyok Azahriah, hogy a Toi Toi mögé vigyem.
2022. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

"Belelkesit, ha egy lány kezdeményez, vagy inkább taszító?"


Taszító. Undorodom attól, hogy egy nő szedjen fel, olyan mintha én lennék a nő.


Én egy férfi vagyok. Nekem kell a nőket meghódítanom.


A kezdeményezős lányokat az ilyen Azahriah féle pasik szeretik.


#1 voltam.

2022. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az elképzelhetetlen.


Szóval mindenképp hátsó szándéktól tartanék, vagy azt gondolnám, hogy a kollégáim ugratnak.

2022. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Mivel ronda vagyok így szép nő nálam biztos nem kezdeményez. Ha így történne, akkor keresném a röhögő barátnőket a környéken. Esetleg megkérdezném mennyiben fogadtak és segítek neki megnyerni a fogadást ha felezünk utána.
2022. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mint a 4-es kb. Gyanakodni kezdenék, hogy mi lehet a célja. Mivel nálam se kezdeményezett soha, nem hogy jó nő, de még szimplán semilyen nő sem. Ezért gyanús lenne a dolog. Esetleg egy vak lány talán.... 🤔
2022. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ki akar használni.
2022. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Én még nagyon is örülnék neki
2022. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Tuti, hogy valami hátsó szándék vezérli (fogadás, egy estés kaland, kihasználás stb.)
2022. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Azt elsősorban, hogy dobja fel a szemüvegét, ha magamból indulok ki. 😆😆😆😆😆 Viccet félretéve: Nem tudom... Dumálnánk, aztán majd kiderül.
2022. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Eddig ha szép lány kezdeményezett nálam, mindig kiderült, hogy akar valamit (nem tartós kapcsolatot)...
2022. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!