Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék, egy ilyen poénos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, egy ilyen poénos férfiútól egyből megjönne a kedvetek egy kis etyepetyére?

Figyelt kérdés

Mondjuk sétáltok az utca lokációjában, ringatjátok a csinos kis alvázatokat, mikor elétek lép egy charme-os alpha male, arculatán humouros kifejezéssel, és ilyen Galla Miklós szóvicceskedő stylusban így szól:

- Hmmm, sexy lady, tudtad, hogy engem különadóval sújtottak? Mert nem pusztán egy csajozásban profit látsz magad előtt... hanem egy csajozásban extraprofit! Érted, extraprofit, óriási!!!



2022. jún. 9. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
A belem kihánynám tőle.
2022. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Az élettől is elmenne a kedvem.
2022. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Galla Miklós is nagyon nyomi. Te is.
2022. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Menj vissza diablozni Balazska.
2022. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nevettem
2022. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Balázskának még egy ilyen hullamadár szóvicc is meghaladná a képességeit.
2022. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Én is nagyon nevettem :)

Szomorú, hogy vannak olyanok, akik ezt véresen komolyan veszik.

Igaza van a férfiaknak, mikor azt mondják, hogy a legtöbb nőnek nincs humora.

Hiába vagyok nő, légyszi pontozzatok le, csak mert nekem tetszett. A többi Alpha Male-es kérdéssel együtt.

2022. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Balazska az, a multkor lebukott az egyik kerdesnel, amikor nem valtott vissza a jopofaskodo acoountjahoz. Tudathasadasos a fiu, neha noi szerepeket is magara vesz. Neki ez jelenti az izgalmat az eleteben.
2022. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

7, Az, hogy valaki ilyen óvodás szintű, infatilis, erőltett 💩okon nem nevet még nem jelenti, hogy nőknek nincs humoruk. Pláne ha értelmeznéd a kérdést, a FÉRFI (ha már te behoztad a hímsoviniszta felhangot) célja ezzel nem az volt, hogy megmosolyogtasson, mert annak elmegy, max.elkönyveled hogy aki mondja az egy fogyatékos.

A FÉRFI célja ezzel az, hogy "meghozza a kedved egy kis etyepetyére", vagyis hogy ennyitől már lecsússzon a bugyid. Ha neked ennyitől lecsúszna, hát szíved joga, de ne várd hogy más is el legyen ájulva tőle.


"A legtöbb nőnek nincs humora"


Ajánlok neked néhány hasznos anyagot, okító céllal.

Ács Fruzsina

Kormos Anett

Bach Szilvia

Ellen DeGeneres


Vagy akár

Sandra Bullock

Cameron Diaz

Melissa McCarthy

Charlize Theron (Hogyan rohanj a veszTEDbe)


És még hosszan lehetne sorolni, de a férfi humor se itt kezdődik, amin te röhögtél most.

2022. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha tényleg sok pénzed van én nagyon imádnám 😊
2022. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!