Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először flörtölget, kétértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először flörtölget, kétértelmű megjegyzéseket tesz, viccelődik, utána meg lesüti a szemét meg elviharzik. Mit jelent ez egy felnőtt pasinál?

Figyelt kérdés

Ismerem régóta, eleinte flörtölgetett velem. De most ültem az előtérben, a telefonomat néztem és a szemem sarkából láttam hogy valaki ott áll tőlem 2 méterre. Mikor felnéztem, azt láttam hogy ez a pasi akit ismerek, mosolyog, de azonnal abbahagyja a mosolyt, lenéz a földre és elviharzik.

Igazából meg kellett volna kérdeznem hogy min mosolyog vagy mi olyan vicces de nagyon gyorsan elsietett.

Miért viselkedik így egy pasi? Nem egy fiatal tiniről van szó. És az a baj hogy arra is gondoltam hogy nevetett rajtam, vagy nevetségesnek talált. Semmi olyat nem csináltam csak éppen a telefonomba voltam belebújva.

Nekem ez a pasi néha csapta a szelet az elején vagyis pár hónapja, és olyan is volt hogy kifejezetten kötekedett,máskor meg finomabban: csak cukkolódott, de már nem flörtölget egy ideje, már nem viccelődik, régen ezt csinálta. Most meg ez a húzása mi lehetett? Zavarba jött? Vagy kinevezett? Az zavar hogy meg sem tudtam kérdezni, vagy azt hogy mit bámult,úgy elszalad. Legalább 10 mp után emeltem fel a fejem a telefonomról, addig ő engem nézett.



2022. jún. 11. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátom is csinál ilyeneket néha elkapom hogy engem les, amikor épp nem nézek rá. Es mintha rafinaltan mosolyogna kozben.

Ő nem kimosolyog hanem tetszem azert mosolyog es szerintem izgalmas nekik az hogy ez titokban a nő "meglesése"

2022. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Megint sokadik a "mit néz, minek néz" kategória.


Elmondjam a tutit?

Vagy tetszel neki

Vagy nem


Ennyi infó alapján milyen exakt válaszra vársz ?

2022. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én átérzem, hogy nehéz néha valakit hovatenni, volt mostanában hasonló szituációm.


Igazából nálam az volt, hogy mindketten foglaltak voltunk, de érződött, hogy volt köztünk vonzalom. A fenti szituhoz is volt hasonló pl, amikor én is észrevettem egy másik helyiségből egyszer csak, hogy ott áll és figyel, közben mosolyog.


Felnéztem, és kicsit zavarban én is elmosolyodtam mikor összenéztünk, mindketten lesutottuk a szemünket.

Utána zavarban voltam, akart is vmit mondani mikor bementem, de csak később szólt ezután valami jelentéktelen, de kedves gesztussal kérdezett valamit.


Szóval nem értettem, hogy nyilván ha tetszik vki, elkapod, elteszed magadban h esetleg van a másik fél felől vonzalom, nyugtázod, de ennyi. De utána meg kedveskedik.


Aztán ő is elkezdett távolságtartóbb lenni, máskor meg barátibb vagy közvetlenebb.. közben azért néha ott volt az önkéntelen mosolyogás a másikon, vagy mindkettőnkön.


A sztori vége hogy ezekre rá nem sokkal eljegyezte a barátnőjét. Ez talán midnent megmagyaráz. Én így innen azt tippelnek, hogy valószínűleg tetszel neki, de vagy foglalt, vagy közben lett barátnője, és ezért változott meg neki is a viselkedése.


A másik opció hogy csak szórakozik, és azért flörtölget, mert jól esik az egojának, hogy hatást tud gyakorolni másokra is.

2022. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!