Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Konzervatív neveltetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív neveltetéssel baj, hogy hiszek abban, hogy egy férfinek kellene kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Oké, hogy egyenjogúság és nem esne le a gyűrű az ujjamról,hogy én kezdeményezzek, de természetesen mégiscsak olyan férfire vágyom, aki oda mer jönni hozzám és mer kezdeményezni. Ezt valahogy férfias dolognak gondolom és még mindig úgy hiszem, hogy modern világ ide vagy oda, de ez a dolgok rendje. Csak azért kérdezem, mert volt most 2-3 férfi is, aki mindig nézegetett és stb, de ezen kívül semmi sem történt, mert csak kerülgettek. Elvileg mind tetszett, de valamiért nekem kicsit illúzióromboló, ha egy férfi nem mer semmit sem tenni. Más hölgyek is így gondolják vagy én már elvagyok tájolva?

2022. jún. 13. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem baj, legfeljebb egyedül maradsz.
2022. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Amit az 1-es mondott, max egyedül maradsz

Szerinted egy srác hány nőt lát naponta aki tetszik neki? Mindegyiknél kezdeményezzen? Nem beszélve arról hogy elég felszínes így vannak akik emiatt se kezdeményeznének

Ha tetszik valaki és nem lépsz mert "ő a férfi" az a te döntésed, de valószínűleg azok a nők akik tesznek erről magasan hamarabb fognak találni párt. De a hangsúly itt még mindig azon van hogy ha egy srác kezdeményez is lehet pont nálad nem fog mert úgy érzi elfoglalt vagy vagy csak épp nincs kedve vagy épp nem 1 vagy a 100ból egy nap akinél kezdeményez

2022. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Vannak akik szeretik a papucs ferfkiakat. Te nem. Ennyi.
2022. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Régebben kezdeményeztem, vagy a csaj röhögött ki, vagy az ismerőseim (hogy gondoltam hogy az a csaj összejöhet, stb.)

Utoljára a munkahelyen írtam rá egy kollégámra, de semmi válasz (gondoltam nem kapta meg, így mégegyszer elküldtem ugyan azt a kulturált üzenetet), még aznap behívattak az irodába, mert zaklatom! Na ennyit a kezdeményezésről.

30/F

2022. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Bajnak nem baj. De ha egyedül maradsz ne sírjál!
2022. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nő vagyok, feministának tartom magam, és számomra "a dolgok rendje" nem létező fogalom. Mondjuk tőlem mi sem áll távolabb a konzervativizmusnál. Pont azért lettem feminista, mert irtózom az előre megírt szerepektől.
2022. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Most már én sem kezdeményezek. Azt tapasztaltam, hogy amelyik férfinál nekem kellett tepernem, az annyit is ért. Mintha lett volna egy gyerekem, kb. Mindenben nekem kellett őt tolnom, motiválnom, segítenem stb, ha nem tettem, ült a langyos kakiban. Aki viszont udvarolt, nyomult kitartóan, az az élet más területén is motivált, élelmes, törekvő volt.

Nekem nőként annyi a dolgom szerintem, hogy adjam a jeleket, azaz bátorítsam a férfit, hogy merjen lépni. Aki nem tetszik, azzal sosem flörtölök, ez alap. Csak akinek lehet esély. Ha a pasi nem lép, akkor vagy nem vagyok az esete vagy egy mulya férfi. Szóval jobb elengedni.

2022. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Ebben nem hinni kell, hanem van egy preferenciád: olyan férfiak, akik kezdeményezők. Aztán olyan férfiakkal kell randizni, akik ilyenek. Egyik férfi sem köteles kezdeményezni a te kedvedért - ilyen esetben egyszerűen csak nem vagytok egymáshoz valók.

Én se randizok olyan pasikkal, akik nem kezdeményeznek felém, de nem várom el senkitől azellenkezőjét. Aki jön az jön, aki nem, az meg megy máshoz vagy majd mennek hozzá. Én jólvagyok :D

2022. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Tehát, ha jól értem, itt mindenkinek megvan a maga szilárd értékrendje amiből nem enged és ahhoz a patternhez minden körülmények között ragaszkodik. Aztán megy a sírás, hogy minden férfi egyforma...


Ugyanitt macska eladó!

2022. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
#9: nem, rosszul érted.
2022. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!