Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményeznél egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményeznél egy férfi ismerősödnél Facebookon?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztunk már, de akkor még volt párom. Köztünk annyi interakció történt, hogy köszöntünk egymásnak. Anno évekkel ezelőtt bejelöltem ismerősnek, mert egy társaságba jártunk. Mióta szingli vagyok, nem találkoztunk, és nem is valószínű még jó darabig. Úgyhogy Facebookon tudok csak közeledni felé, de nem tudom, hogyan, azt sem tudom, szingli-e. Nem szokott kitenni semmilyen posztot. Szerintem én is bejövök neki. Hogy tudnék kezdeményezni? Nem szoktam nőként kezdemenyezni, de most más lehetőség nincsen...
2022. jún. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Szia , Mizu?

1000 éve nem ... , mi van veled?

------------------------

Quantumfizika

2022. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy mizura válaszolni se válaszolnék. Kezdésnek hozz fel egy értelmes témát.


Te akarsz kezdeményezni, neked kell többet beleadni.

2022. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz mostanában szülinapja, névnapja? Írj rá azzal, hogy valamiről eszedbe jutott. Pl. tudod, hogy szereti az akciófilmeket, és pont adnak egyet a moziban, megnézhetnétek. Vagy a kínai kaját, és tudsz egy jó helyet.
2022. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is rosszabb mint egy nyomulós nő! Ezek sosem tepertek, azt sem tudják hogy kellm tiszta szégyen meg idegesitő ostoba az osszes!
2022. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 bmeg olvasd már el a kérdést.

A kérdező nő , és régebbről ismerik egymást.


Ez nem a szokàsos férfi vagyok rá random nőre írnék.


#1 voltam

2022. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!