Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Mi a legjobb megoldás? Kockáztassak? Összejöttem egy sráccal aki tök aranyos velem meg ajándékokat vesz(amit nem várok el) mert mondtam is neki h még ne fűzzük komolyra a kapcsinakt 2 dolog miatt...

Figyelt kérdés
Az egyik az h élni szeretnék mert sokat csalódtam,a másik meg az h még bejön a volt pasim.Így hát nem akarom megcsalni.De ő már nagyon komolyan gondolja velem és az a helyzet h nekem is bejön ő....de a volt pasim nyomul és 1 buliba is leszünk holnap és félek nem fogok neki ellenállni:(.De nem akarom megalázni a mostani pasim se.Nemtom mit tegyek holnap...Nem akartam én komoly kapcsit de fojozatosan azzá alakult...de félek h megcsalmám.Mégis mit tehetnék?
2008. dec. 19. 22:18
 1/8 anonim válasza:
ne menj el a buliba , vagy vidd el a barátodat és szerintem akkor nem lesz gondod az exeddel...
2008. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de megyek mindenképp...a barátom nem tud jönni...meg ha holnap nem mennék el akkor lenne rá más alaklom h lássam mert 1 suliba is járunk.
2008. dec. 19. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőj föl. :)
2008. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha van rá alkalom? Mással vagy már és ha felnőttél a szexhez akkor tudnod kell felelősséget vállalnod a párod érzéseiért! Döntd el melyik pasi kell és cselekedj eszerint. Másfelől ha a buliban sok ember előtt közlöd h neked nem kell az ex akkor talán leszáll rólad de akkor is és utána is ciki lesz látnod őt, mint ahogyan sokan mások is így vannak ezzel. Egyébiránt lehet megoldás hogy másokkal beszélgetsz, nem szólsz hozzá, vagy nem vonulsz el vele...
2008. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
heh ha mész mindenképp , és suliba is látod meg minden akkor mit rinyálsz? már sorry de tök röhejes vagy .... mást tényleg nem tehecc csakh. beszélgecc vele , mind két jo barát .... nekem ugy 7-8 honap kellett ahhoz h. valahogy hozzászokjak a körülményekhez és már nejöjjek az exemmel tobbet össze....mert elég katasztrófa volt az egész, mégis szerettem .... ha szereted a barátod, vagy legalábbis szeretni akarod akkor szokj valahogy hozzá
2008. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de én akarom a mostani pasim is úgy érzem meg a volt pasim is vmilyen szinten...mondhatni nagyon kívánom..más nem is akarnék tőle.Én nem akartam pont ez miatt komolyabb kapcsiba benne lenni mert tudtam h ez lesz.De most meg nemtok kiszállni 1,mert nincs szivem 2,mert már bejön annyira a mostani pasim h tuti visszasírnám ha otthagynám. De viszont nekem kell az h bulizzak és újra összejöjjek a volt pasimmal nem járásra csak pl 1 csók erejéig
2008. dec. 19. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit rinyálsz???

kis qrva.......

nem hiszem h nem tudsz választani ha meg így van akkor meg ne legyen kapcsolatos SENKIVEL...

am hány éves vagy????

2008. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak. Már bocs, de szerintem neked még babáznod kéne és nem pasiznod! Kész vicc a "kis sztorid".:D
2008. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!