Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék, egy ilyen heves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, egy ilyen heves randirahívás sikert aratna az őszies, gas hiányos, rezsi vészterhes időkben?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha egy őszi napon éppen sétálnátok egy festival lokációjában, csinos pofikátokon a gond felhői suhannának által, mivel nem tudnátok, mi lesz a fűtés sorsa ezekben a rezsivészterhes időkben... Erre elétek toppanna egy charme-os férfiú, kezében borospohárral. Meglögybölné a chardonnay-t, baritone hangján rátok kacsintana miközben ezt mondaná:

- Poharamban szőlő leve,

Ágyam fűti vágyam heve!

Nem aggaszt az ősz hidege,

Forró éjre velem gyere!



2022. júl. 19. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elalélnék ettől a frappáns szövegtől
2022. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Phantasticus rendez-vousra hívási systhema!
2022. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most viccen kívül amúgy ez az “ágyam fűti vágyam heve” elég király lett :D
2022. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy rájöttem, hogy te nagy forma vagy bro
2022. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én komolyan mondom, hogy ez az Alekosz. XD Minden kérdésével egyre inkább erősödik bennem ez a gyanú
2022. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt ki fogom próbálni! xD
2022. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2022. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elismerő positive verbalis visdzajelzéseket!
2022. júl. 19. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
:))))
2022. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég imbacillus vagy, ha igy akarsz csajozni. Nota bene, ha egy groom greifolja a princess-t, akkor előbb-utóbb gravida lesz. Ez nem légből kapott fantazmagoria, historia est magistra vitae! Bár biztos erre számítasz, de miért pont ősszel?

Itt nem kaptál verbalis visszajelzéseket, lévén hogy verba volant, scripta manent, és itt mindenki kőbe véste bölcsességeit.

Quod scripsi, scripsi!

2022. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!