Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja ismerkedem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja ismerkedem egy nővel, ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

ti mit tennétek?


1 hónapja ismerkedem egy nővel, még nem randiztunk, csak beszéltünk, folyamatosan, megbeszéltük, hogy találkozunk, amit halasztott, hogy elmenjen egy fesztiválra


elment 1 fesztiválra, ahol több férfival készült fotó, átölelős, és kirakta a kedvenc férfi fellépőjét szivekkel, mindezt a facebook sztorijába


nagy facebook sztorizós, azóta csak 1 sztorit rakott ki, hogy itthon van, és azóta semmit

azóta nem kerestem egyáltalán


mindez 1 hete történt



fordított esetben randiznátok olyan férfival, aki csomó nővel oszt meg képet, másokat beszivez a storijában, és biztosan kefél is?


nyilván nem tartozik semmilyen beszámolóval, elszámolnivalóval, az tiszta sor


de akkor is ilyen személyt nehéz komolyan venni, tisztelni, nem?


mi a véleményetek?


felejtős?


24-24 évesek vagyunk


2022. júl. 22. 14:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres, akkor nincs miről beszélni. Én biztos nem keresném.
2022. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
NEM VAGYTOK KAPCSOLATBAN. Te már, kapcsolat nélkül is féltékeny vagy és koltátoznád, hogy miket posztoljon kikkel. Jobb is ha elfelejted, kap ő jobbat nálad.
2022. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#2


te hülye vagy, felfogtad, amit kifejtettem sztorit?


szó sincs féltékenységről


egyszerűen egy ribis/hímringyós viselkedésről van szó, amit visszataszítónak tartok

2022. júl. 22. 14:18
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor megválaszoltad a kérdést. Nem kell vele lenni és kész.
2022. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

nem válaszoltam meg a kérdést, a ti perspektívátokra vagyok kíváncsi


ez ma elfogadható, és ugyanazt a tiszteletet megérdemli, mint egy erkölcsös lány, aki nem kürtöli világgá hogy r1banc?

2022. júl. 22. 14:20
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
csak az számít amit te gondolsz.
2022. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj, egyértelmű jeleit adta, hogy az ismerkedésetek nem komoly neki, mert kb vagy 6an dugták meg a fesztiválon. Az ilye kuka, ennek kapcsolat alatt is több farok kell.
2022. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%

#2 te nagyon beteg vagy!! Ha a nő írta volna ezt a kérdést és a férfi viselkedett volna így, akkor is ugyanez lenne a válaszod? Maximum az utolsó mondatod lenne ugyanaz. Gyökér.

A nő meg egyértelműen kuka.

2022. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"NEM VAGYTOK KAPCSOLATBAN. Te már, kapcsolat nélkül is féltékeny vagy és koltátoznád, hogy miket posztoljon kikkel. Jobb is ha elfelejted, kap ő jobbat nálad."


Na, menjünk bele, fejtsd ki kérlek


Mi az, hogy korlátoznám, hol mondtam ilyet, hogy megszabom mit posztolhat?


Hol írtam, hogy féltékeny vagyok?


Kiforgatod, átcsavarod a szavakat.


Arról beszéltem, hogy ismerkedés alatt a randit mellékvágányra tette, hogy elmenjen szórakozni férfiakkal.


A kérdés, hogy ez rendben van-e?



"Jobb is ha elfelejted, kap ő jobbat nálad"


Milyen jobbat kap nálam? Fejtsd ki.

Mit jelent a jobb, és az hogyan viselkedne ugyanebben a helyzetben egy jobb?


és remélem hogy jobb alatt nem a 3 perces gyors, részeg menetre gondolsz egy koszos retkes sátorban?

2022. júl. 22. 14:44
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Azzal, hogy a kedvenc fellépőjével megosztott egy közös fotót, szerintem nincs gond. A kérdés, hogy a többi srácot ott ismerte meg, vagy haverjai/barátai? Mert ez sem mindegy.
2022. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!