Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék kérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek hogy szólítsam le, hogy kezdjem el vele a beszélgetést, ismerkedest? Attól félek hogy nem tetszem neki. Még sosem kellett nekem kezdeményezni ezért tanácstalan vagyok. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy új férfi a munkahelyemen aki nem közvetlenül a munkatársam ezért is nehezebb a helyzet. Amióta megláttuk egymást szemezünk,mélyen egymás szemébe nézzünk.Igazából semmit nem tudok róla. Annyit igen hogy a karbantartó férfivel szokott járkálni neki segít vagy nem tudom. Sajnos még a nevét sem tudom.Kb egy hónapja látom, sokszor csak messziről osszefut a pillantásunk de valahogy véletlenül mindig látjuk egymást,olyan mintha a sors is így akarná.Nagyon vonzodom hozzá pedig ez nálam ritka. Úgy érzem magam mint egy tini lány 29 évesen.

2022. júl. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ejts le valamit, amikor jön feléd :) Ez klasszikus!
2022. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, lehet a legbénább, legügyetlenebb, legközhelyesebb akármi is, ha tetszel neki akkor úgy is mindegy, ha meg nem tetszel neki, akkor is mindegy.
2022. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. júl. 24. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá nem tudom mit kell ezen túlgondolni
2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2022. júl. 25. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!