Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz ez az állítás a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állítás a kezdeményezésről, amit egyik barátom mondott?

Figyelt kérdés
"Ha egy férfi téged akar és hosszú távra, az oda fog menni hozzád akkoris, ha nem teszel semmit és akkoris lép, ha besz@ri, mert ha olyan nőt lát, leküzdi ezt. Tehát aki nem lép csak mosolyra és egyéb jelzésekre, az csak biztosra akar menni, de az nem kifejezetten téged akar, csak akar valakit valamire. Ha egy férfinek Te kellesz, mindegy, hogy mit csinálsz vagy mit nem, lépni fog, akkoris ha benne van a dologban az elutasítás lehetősége. Ez ilyen egyszerű. Az elutasításról pedig annyit, hogy mi az, amit egy nő ezen a címen mondhat? Ne haragudj, nem. Ne haragudj, van barátom. Ennyi a max. Nehogy azt mondd már, hogy egy férfi ilyet még nem hallott, nem bírja ki és nem vállalná be."

2022. júl. 27. 08:18
1 2
 1/17 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Ezt a nők beszélik be maguknak, de nagyon nem így van.
2022. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt egy férfi mondta.
2022. júl. 27. 08:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz
2022. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Sok nő nem vallja be hogy van barát.. csak húzza az agyad

.

2022. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt meg tudom erősíteni, hogy akik nagyon nem tetszettek és nem akartam tőlünk semmit, azok a férfiak mégis újra és újra nagyon nyomultak.
2022. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, azt tapasztaltam, hogy igen, még ha csak rövidebb távról vagy egyetlen alkalomról is van szó. Pedig én aztán nagyon nem vagyok egy bombázó... Pont ezért többször is volt, hogy én próbáltam kezdeményezni, erőltetni a dolgokat, azt gondoltam, unattraktív nőként nekem "muszáj", ha én is szeretnék magamnak valakit. Sosem volt pozitív eredménye.
2022. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valóban tetszel a férfinak, akkor lépni fog, mielőtt más teszi meg.


Persze ez csak akkor igaz, ha ismeritek egymást valamennyire, és tudja például, hogy független vagy. Ha ez nincs így, akkor nem ismer annyira, hogy tudja ezt az információt rólad, így az önbizalmán, tapasztalati szintjén fog múlni a dolog. Ha nem ismer ennyire, akkor meg felesleges is azon gondolkozni, hogy tényleg téged akar vagy sem, mivel nem is ismer, nincs amit akarjon rajtad a külsődön kívül, az majd csak később jön.


De egyébként azt is számításba kell venni, hogy az adott csaj mennyire nyitott más emberekkel. Ha amúgy is kedves, nyitott személyiségű, az adott pasi nem feltétlenül fogja látni a jeleket / kétértelmű jeleket fog látni, így pedig szintén pl. az önbizalmától függ a dolog.


Tldr: Nincs igaza a barátodnak, sarkít.

2022. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nem értek egyet.


Egyrészt, ha egy baráti társaságban/munkahelyen/egyetemen megtetszem valakinek, és TÉNYLEG engem akar, az nem a derült égből fog bepróbálkozni. Az ilyen párkapcsolati kezdeményezéseket barátság, vagy legalábbis valamilyen ismeretség előzi meg, és nem úgy megy, hogy egyszer random elém áll, hogy "Te kellesz nekem." Sokkal inkább egy folyamatról van szó: egyre többet beszélgetünk, egyre intimebb témákról, közel kerülünk egymáshoz, időt töltönk együtt, és mire a színvallásra kerül sor, addigra mindkettőnk számára egyértelmű a szitu.


Ha viszont egy bárban/buliban/vonaton leszólít valaki, az - néha temészetesen jól is elsülhet, de - alapvetően vaktában lövöldözik. Aki még csak annyit sem tud rólam, hogy van-e pasim, arról nehogymár el kellene hinnem, hogy "engem akar". Nincs semmi gond a direkt ismerkedéssel, de az azért legyen világos mindenki számára, hogy ez nem valamiféle plátói iheltettség nyomán valósul meg, sokkal inkább a "legyen valami, aztán meglátjuk" dologról szól.

2022. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem nyitott, nem nőként viselkedik, azt nem veszik észre, ez az egyik oldal. Tehát ha nem is flörtölsz konkrétan valakivel, de alkalmat kell adni rá.

A másik amit írtak, hogy sok férfi vaktában lövöldözik. Lehet pont a nagy ő persze, de hát még csak a külsőd látja.

2022. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

"Ha egy férfi téged akar és hosszú távra, az oda fog menni hozzád akkoris, ha nem teszel semmit és akkoris lép, ha besz@ri, mert ha olyan nőt lát, leküzdi ezt."


Ez nagyon amcsifilmes, hogy ha ő az igazi, akkor az adott férfi (vagy nő) túllép önmagán, és minden fasza lesz. Ilyen nincs.

2022. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!