Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszikák, elég menő volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszikák, elég menő volna ez a randira hívási módozat? Éreznétek tőle, hogy alpha vagyok?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy az alpha statusom bizonyítása érdekében beszervezném a haverjaimat support feladatra.


Mondjuk valamilyen balatoni beach lokációban odapenderülne elétek egy sensatios alpha male, de nem ám egyedül! Mögötte, mint a görög tragedykben a kar, állnának a haver srácai. Az alpha rátok kacsintana és beatboxolni kezdene, miközben a spanjai elismerően biztatnák, kiabálnának neki:

- Ez az, nyomjad neki, Alpha!

- Azta rohadt rotten, de menő!

- Vúúú, a beatboxos nőcsábász ismét lecsap!

Ettől alphásabbnak tűnne a szemetekben? Randira mennétek egy ilyen pasival?



2022. aug. 4. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon unatkozol :D inkább menj reggelizni, korán van
2022. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
2022. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ásítottam egyet, mond, melyik részén volt a poén ahol nevetni kellett volna?
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen jártam erre, de látom te még mindig itt vagy. Vagy ő már annyira ikonikus, hogy utánozzák?
2022. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Csóri azóta se tudott benőzni a szövegével
2022. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Balazska megint almodozik.
2022. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi közöm az alcoholista incel Balázskához!
2022. aug. 4. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
De , tudjuk, hogy te vagy, lebuktal mar a multkor. Ezen az se valtoztat, hogy lefikazod magad egy masik accountrol. Bocs, hogy elrontom a alpha szorakozasod, de rohadtul unalmas mar. Keress magadnak mas jatekot.
2022. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
#8 Hadd csinálja. Engem szórakoztat!
2022. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 Én nappal alpha male,este nagymenő rapper vagyok. Mint Bruce Wayne aki éjjel Batman! De nem vagyok Balázska, ahogy Batman sem holmi loser Pingvin!
2022. aug. 5. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!