Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Bemutatkozáskor kézfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bemutatkozáskor kézfogás+puszi, vagy csak sima kézfogás a jobb?

Figyelt kérdés
Ezen kívül az gáz, ha a lánynak túl erős a kézfogása? Úgy értem, ez nem ront a nőiességén?
2010. szept. 23. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk en csak kezet szoktam fogni, puszi majd ha jobban mgismerkedünk.

De te most komolyan ezen akadtal ki hogy erös a kezfogasa??? o.O

Nem lehet hogy te vagy tul gyenge? :S

Am ha egy nönek van pinaja meg cicije az mar elegnöiesnek szamit szerintem. '-_-

2010. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, de azért köszi.. :D
2010. szept. 23. 10:29
 3/14 csakegynév ***** válasza:
95%
Gondolom a kiszemelt srácnak akarsz bemutatkozni, ha randi kategoria, akkor igen kézfogás és puszi, de nemkell ám megszoritani a kezét csak odanyujtod és hozzáérsz : )
2010. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálam erősebb kézfogásod nem lehet, kiakadt a 120-as mérleg, amikor két kézzel szorítottam. :) 19/F
2010. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kézfogás olyan hivatalos. Én max. bemutatkozáskor fogok kezet a pasival, de hogy egy megbeszélt randit is ezzel inditsak az elképzelhetetlen számomra! Két puszi egy Szia és kész!
2010. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Kézfogás bőven elég.
2010. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még, a másik két kérdésre is! :)


Tök mindegy, hogy randi vagy nem, a lényeg, hogy amikor először találkoztok, akkor hogyan szoktatok köszönni. És igen, van mellem és pinám is :P

2010. szept. 23. 11:06
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha van akkor gond nincs, nöies vagy. :D
2010. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kézfogás meg puszi :D legalábbis eddig :D bár volt olyan mikor a csaj rántott oda magához :D meg olyan is hogy mikor puszit akartam adni akkor kikerült :D ezért mostanába csak kézfogás :D erő kézfogás az szeritem jó :) a dögölött hal kézfogás az viszont nagyon nem :D 21/f
2010. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
55%
Nalam 1 kezfogas, 1 puszi, majd megint koveti egy erosebb kezfogas, amit majd felvalt 3 puszi. Ezek utan ha nem volt eleg a kezfogasbol, meg johet 3 kezfogas, egy balra puszi, utana meg csak egy sima puszi, es az egeszet lezarom egy hirtelen puszi meg kezfogas kombinacioval. Remelem segitettem.
2010. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!