Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadható hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható hogy valaki 2-3 napig nem jelentkezik visszatért arra hivatkozva hogy beteg?

Figyelt kérdés
3 napig semmit sem írt vissza. Most meg benyögi, hogy beteg volt.
2022. szept. 17. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
nem, tuti nem volt beteg, csak nem érdekeltél.
2022. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem, még ha beszélni sem tud, annyira rosszul van dögrováson az ágyban, akkor unatkoznia kell eléggé, hogy üzenjen pár mondatot.
2022. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.
2022. szept. 17. 21:45
 4/28 anonim ***** válasza:
8%
Miért az ilyen lehetetlen férfiaknak adtok esélyt mindig...
2022. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Erre kell válaszoljak vagy csak hagyjam? Nyilván nem akarok már tőle semmit.
2022. szept. 17. 21:55
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Tavasszal covidos voltam és volt pár nap, amikor nem reagáltam egy e-mail-re sem, pedig vállalkozóként nagyon nem tehetem meg ezt. De tudtam, hogy könnyen hülyeségeket írhatok...
2022. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Jól írja a 6#.

Miért nem lehet agyilag felfogni, hogy valóban vannak betegségek, amik ki udják ütni még a legtökéletesebb embert is? Ja, nem volt senki sem a bioszórákon...

2022. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

Ha elég beteg az ember, nem akar egy potenciális jelöltnek írni, mert fél, hogy hülyeséget ír, nem tudja rendesen átgondolni, és egyszerűen sz.rul van és nem tud pozitív lenni. Márpedig ez ismerkedési szakaszban ez elvárás. Úgyhogy inkább nem ír, mert átjönne az írásából, hogy nem érzi jól magát és kedvetlennek, savanyúnak tűnhet. Nem így akar bemutatkozni, hanem eleinte mindenki a legjobb formáját akarja hozni.

Főleg ha még nem is találkoztatok, 2-3 nap nem a világ vége. Én adnék egy esélyt neki.

2022. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De, már háromszor találkoztunk.
2022. szept. 17. 23:09
 10/28 anonim ***** válasza:
10%
6# hogy jön ide felnőtt kapcsolat/randizás-hoz?
2022. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!