Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hol a határ a zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol a határ a zaklatás és az udvarlás között?

Figyelt kérdés
Lányok, én nehezen olvasom a non-verbális jeleket, engem úgy neveltek, hogy a nem az nem, tehát ha közeledek egy lányhoz és ő nem veszi a lapot, én nem erőltetem a dolgot. Vannak viszont nézetek, hogy többször kell próbálkozni, mert a lányok azt szeretik. Lányok, hol a határ? Valóban elvárjátok, hogy valaki kitartó legyen, vagy ha valaki eleve szimpatikus, arra elsőre is nyitottak vagytok?

2022. szept. 19. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tini korban még oké a “jatszadozas”, hogy nemet mondjak és akkor biztos érdeklem majd. Felnőttként a nem az már határozott nem, nem azért mondja valaki h teperj utána. Általában.
2022. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Az első női "nem", azt jelenti, hogy "talán".

A "van pasim", azt jelenti, hogy teperned kell, de "talán" van esélyed.


És főleg, ha csóró vagy, akkor minden zaklatás.

2022. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Nos az attól függ. Ha az adott hölgy szerint 10/10 vagy akkor udvarlásnak hívja, hogy írogatsz neki. Ha 10/2 vagy akkor pedig zaklatásnak fogja hívni és rádküldi a Merkúrt.
2022. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az első szóban kimondott nem a határ. Jó, ha valaki a többiből is veszi a lapot, de, ha úgy nyomul, hogy nincs rá igény, akkor előbb utóbb a nő közli kerekperec, hogy nem. Na, onnantól zaklatás.
2022. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Ha jol nezel ki nincs hatar, ha ronda vagy egy koszones naponta is az lehet
2022. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól néz ki valaki is lehet terhes a “kitartása”, ne magatokból induljatok már ki. Azért a legtöbb embernek több kell annál hogy “jól kinéz” a másik.
2022. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor nálatok nem elvárás az, hogy valaki kitartó legyen.
2022. szept. 19. 13:28
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

"többször kell próbálkozni, mert a lányok azt szeretik"

Nem igazán.

2022. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

A határ a férfi kinézetén, megjelenésén, kisugárzásán múlik. Ha egy magas, jóképű, kedves férfi "pajzánkodik" a nővel, az ok, hiszen már az ilyen férfi közelségétől is nedvesedik a bugyi.

Viszont, ha egy gnóm megy oda, csak köszönni akár, az már zaklatás.

2022. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy a #4 írja. Nehogy az incelekre hallgass már! Van elég lerázhatatlan idióta így is. Normális felnőtt nőnél a nem az nemet jelent, a többi meg majd megtanulja, ha nemet mondott, akkor nem futkároztok utána. És talán 100 év múlva mindenki jól jár, ti is, mi is.
2022. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!