Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szúrtam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szúrtam el? Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Egy sráccal megismerkedtem tinderen, nagyon vonzó és nagyon szimpatikus volt, ezért megbeszéltünk egy találkozót. A “randin” igazából kicsit zavarban voltam, mert elég sokat beszélt, én igyekeztem figyelni és reflektálni, de kicsit sok volt az infó.😅 Bár gondolom ez a randik lényege, mert beszélgetés nélkül nem lehet ismerkedni. Aztán végeztünk, kedves volt, mert ő fizetett a vacsoráért, bár direkt nem ettem sokat, mert mondta, hogy ő állja. Aztán az étterem előtt még kicsit beszélgettünk, aztán megölelt, de kb alig ért hozzám, mint mikor kötelesség, tudjátok. Aztán beszállt a kocsijába és elment. Én még a villamoson ültem amikor írt nekem, hogy mi sajnos nem illünk össze, és további “sikeres párkeresést” kívánt. Szóval ez volt az első randim, biztosan valamit elszúrtam, mert nagyon izgultam. Az étterem előtt elárultam, hogy először csináltam ilyet és kicsit izgultam, lehet ez nem kellett volna. Mert nyilván 20 évesen nem vet jó fényt az emberre ha még nem randizott…

Szerintetek ha esetleg lesz még mással randim hogyan ne üldözzem el? Kicsit úgy érzem magam mint ollókezű Edward a lány nélkül. Ez a hasonlat teljesen ráillik az életemre sajnos. Sokszor csak kedves szeretnék lenni, vagy segíteni, de csak rontok a helyzeten és mindenkit bosszantok…20L😓



2022. okt. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem voltál az esete vagy nem szereti a csendes, félénk csajokat.

Ez van, lesz akinek bejössz!

ismerkedj ezerrel

2022. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

semmit se rontottál el, van ez így

te is ha találkozol valaki sráccal látod rajta v érzed h van e szikra v egy hullám hosszan vagytok miután együtt voltatok egy kicsit

ő rutinos, vén róka valószinüleg az iparban

és azt se tudhatod mi az oka annak h lekoptatott, de bármi is az legalább egyenesen tette nem huzta az időd, nem fektetett meg és dobott utána nem tett talonba hetekre stb stb

egyetlen nyitja van az egész társkeresésnek, add magadat azt amilyen tényleg vagy és akkor a késöbbiekben se lesz az h illuziok dölnek össze emberekben mert tudom én az elején máshogy viselkedsz h jobb arcodat mutasd

legyél nyitott, kedves és érdeklődő és legyél TE saját magad

nem tudhatjuk összeségében h mik hangzottak el vagy hogy néztek ki, mik voltak a belső motivációk és egyebek így tényleg nehéz megállapítani bármit is

de egy biztos ne okold magad, és ne gyötrödj ne szorondj magadban emiatt

majd lesz másik is ami jobb lesz és lesz további randi/kapcsi/kaland stb amit csak szeretnél addig is élvezd az életet ahogy tudod :)

F

2022. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szúrtal el, ne aggodj. Van olyan, hogy jól sikerül egy randi,de nem lesz folytatás. Sokan keresik már a langolast az elején, ha ez nincs meg, akkor mennek tovább. Ne add fel, nem csináltál semmi rosszat!

Sok sikert ☺️


24N

2022. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,kis biztatás:


1,5 éve vagyok együtt a párommal, tinderen ismerkedtünk meg. Azóta együtt is elunk. Úgyhogy ne aggodj, ki lehet fogni 😁

2022. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem rontottál el.

Ilyenek ezek a netes randik. Engem is kosaraztak már. Ez ezzel jár. Én is szakitottam meg ismerkedest első randi után, mert nem éreztem magamat jól. Ez természetes.

2022. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!