Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy ideje beszélgetünk instagramon viszont nagyon furcsák számomra a dolgai és nem tudom hova rakni őket.

Nem igazán veszem komolyan az illetőt de mégis kíváncsi vagyok szerintetek miért viselkedik így valaki, mi lehet az oka.

Szóval egy hónapja csak irkálunk, többször le lett beszélve egy randi de vagy nekem vagy neki nem volt jó az időpont. De többször olyan is volt hogy lemondta. Nagyjából 2-3 naponta mindig rámír és folyamat keres, mégis úgy tűnik hogyleszarja hogy tudunk e talizni vagy sem… ez mire jó neki?

Vagy tényleg akar talizni mert az is látszik rajta hogy meg akarja azért oldani, próbálja úgy rakni a dolgait hogy normális időben tudjunk talizni.( eddig nem jott össze). Illetve ha nem fontos neki akkor meg minek keres minden másnap és akar beszélgetni velem?

Tinderről ismerjük egymást, egy hónapig matchben álltunk miközben instán beszélgettünk, most szétvált ez is kicsit furcsa számomra.. instán tök jót beszélgettünk majd következő nap majdnem biztos vagyok benne hogy lerejtette előlem az insta sztorijait.

Szóval rohadt módon furcs az egész ember nem tudom hova rakni….

Nem veszem komolyan meg semmi ki is ábrándultam belőle, de mégis izgatja a fantáziámat hogy egy férfi mi okból csinálja ezt

Arra is gondoltam hogy direkt csinálja például ezt a sztori lerejtést meg tinderről letörlést

Kíváncsi hogy észreveszem e….

Egyébként instán ugyanúgy követ még meg minden

Na ennyi lenne, várom az ötleteket



2022. okt. 17. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Unatkozik.
2022. okt. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini kérdés!

Nem érdekled komolyan, próbálkozik, hátha lyukra fut egyszer.

2022. okt. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt nem jött össze egy randi. Ez már nagyon nem is fog.

Szerintem unatkozik, több lukra játszik, tartalékokat keres rosszabb időkre.

2022. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Szóval egy hónapja csak irkálunk, többször le lett beszélve egy randi de vagy nekem vagy neki nem volt jó az időpont. De többször olyan is volt hogy lemondta."

Ha valaki valakivel akar találkozni talál rá módot. A többi csak szöveg, vetítés....


"Vagy tényleg akar talizni mert az is látszik rajta hogy meg akarja azért oldani, próbálja úgy rakni a dolgait hogy normális időben tudjunk talizni.( eddig nem jott össze). Illetve ha nem fontos neki akkor meg minek keres minden másnap és akar beszélgetni velem?"

Na és te minek akarsz vele beszélni, miért írsz vissza, ha ilyen???

Ne a szavakra figyelj, hanem a tettekre. Az meg nincs.

2022. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van…

Mert nagyon maganyos vagyok, es egyebkent kulsore nagyon az esetem es amugy jo volt vele beszelgetni..

De elengedem ezt az egeszet..

Ha mindezek ellenere is ramir valamikor megmondom neki hogy mar nem aktualis..

Csak szr hogy valaki ennyi ideig vesztegeti a masik idejet

Persze en is ludas vagyok hogy hagytam..

2022. okt. 18. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes! Már a pasik is félrelépnek nem csak a nők? Tudtommal ez a nők játékszere volt hogy hülyítik a pasikat aztán nem írnak neki többet vagy a randit lefújják és a háttérben egy következő jelentkező szokott lenni. Nem akarok kárörvendő lenni de üdvözlöm a valóságban a kérdezőt. Én sok ilyennel találkoztam már mivel én pasi vagyok de meglepő volt számomra ezt egy nőtől is olvasni miközben a nőknek ezt úgy kellene felfogni hogy komolytalan a férfi illető, sebaj sok matchem és üzenetem van lesz miből válogatni és ha a következő is szimpi lesz külsőre akkor vele ismételten megpróbálni és lehet siker lesz. Nőknek baromi egyszerű dolguk van bár nekem is lenne ennyire miből válogatni akkor már lehet együtt is lennék valakivel. Kérdező! Ezért mondják azt hogy az online ismerkedést hanyagolni kell, valaki majd tuti élőben leszólít és meghív valamire amiből esetlegesen több is alakulhat. Internetes társkeresést lassan én is felfogom adni és én mivel csak 170 cm vagyok 80 kg és egy kicsit kancsal is én lehet az egész csajozást felfogom adni hiszen én nálam csak jobb férfi jelentkezők lehetnek egy nőnek. Én már kezdek azon elgondolkozni hogy mi tudna olyan boldoggá tenni engem mintha egy nővel lennék, nekem óriási eséllyel soha nem lesz komoly nőm, ha igen akkor az valszeg kihasználni fog. Volt erről kérdés itt belinkelem. A ferde orrú, kancsal és az előnytelen fogazatú férfiak nem jönnek be a nőknek, így a kancsalságommal én sem fogok!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. A pasi belsőre normális volt stb de külsőre nem és a nő szakítani akar. Érdekes hogy nem a külsőre megyünk hanem a belsőre akkor ez a kérdés ennek az elméletnek a megcáfolása!

2022. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Mielőtt betámadnátok hogy na, a ferde orrat rendbe lehet hozni, a kancsálságot szintén és a rossz fogazatot is, megsúgom hogy drága mindkettő és a kancsalság sok esetben nem műthető. Ez olyan mint egy pajzsmirigy betegségben szenvedő embertől kérnénk azt hogy fogyjon le úgy hogy 5-10 köröket fut a parkban vagy mindennap 2-3 órákat a konditeremben edz!
2022. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!