Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem érzem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzem elég jónak és szépnek magam ahhoz a fiúhoz akivel randizgatok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elengedni magam mellette ez miatt, de közben meg oda vagyok érte mégis.
2022. okt. 19. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már ilyen pasival, 4 hónapig. Nem tudtam önmagam lenni mellette, feszengtem és idegesített, hogy minden nő felfalja a szemével, nyomulnak rá, körbelegyeskedik. Nem csak emiatt szakítottam, de az biztos, hogy ilyen tipik szépfiúval többet nem jövök össze. Nincs kedvem állandóan idegeskedni. Hozzáteszem nem az önbizalmammal van baj, magabiztos vagyok és tudom, hogy jól nézek ki én is, de nem kell olyan pasi, akiért bármelyik nő a fél karját adná.
2022. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat is megnézik. Velem van, engem hív párjának, munka után hozzám jön haza. Azért mert más nőknek is tetszik, biztosan nem dobnám😅
2022. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem erőltetném magam a másikra, ha arra gondolnék, hogy jobb nálam.
2022. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

#2

Nem csak arról van szó, hogy megnézik (első válaszoló vagyok), nekem olyan szinten jóképű pasim volt, mellé izmos is, hogy viccen kívül nem láttam még nála helyesebbet. Filmekben sem. Na ha ilyen pasiról van szó, mellette nehéz nem kevésnek érezni magad.

2022. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

"mellette nehéz nem kevésnek érezni magad"


Ha rendben van az önbizalmad, nem érzed kevésnek magad.

2022. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
#5 jaj azért ne mondd már nekem, hogy egy pl. Chris Hemsworth vagy mittudomén milyen jó pasi mellett ne lenne egy nagyon jó nőnek is bizonytalanságérzete, mikor fürtökben csüngenek rajta a nők. Önbizalom ide vagy oda. Persze “hozzám jön haza”, de ki tudja, meddig lesz ez így🤣Ilyen pasi mellett bárkinek meginoghat az önbizalma.
2022. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem lenne bizonytalanságérzetem, és szép sem vagyok. Talán pont ezért, másban mérem az emberek értékét, mint pofa meg izom.
2022. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 azért hiszed ezt, mert még nem voltál ilyen pasival. Hosszabbtávon.
2022. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Azért, mert ismerem magam, és nem nyűgöz le az emberek külseje.


Emiatt is önbizalomhiányod van? Hogy valakinek nincs önbizalomhiánya attól, amitől neked?

2022. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4#

Nem is tudom kihez hasonlítsam a páromat. Talán mint egy szereplő a vikingekből.

Hosszú haj, izmos felsőtest, szolidabban tetoválások.

Nagyon sokszor megnézik más nők, van amikor már feltűnően is. Nálam 100x jobb nők.

Eddigi párjaimhoz képest, ő egy álompasi.

Mégse érzem kevesebbnek magam, és nem is félek hogy valaki elveszi tőlem.

2022. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!