Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfi az, akinek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, akinek arról szól egy nézetkülönbség megoldása vagy bármilyen összekülönbözés megvitatása, hogy megbeszélés helyett fogja és letilt?

Figyelt kérdés
Már ez a második alkalom. Írtam neki egy smst, hogy ez nagyon gyerekes. Mire jó ez egyébként? Letilt, félhold. Azt hiszi, hogy x hét után megváltozik a véleményem?

2022. okt. 26. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Miért csinálja ezt valaki? Mit akar ezzel elérni?
2022. okt. 26. 20:15
 2/10 A kérdező kommentje:
felold
2022. okt. 26. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Exem ugyanez volt. Ja, ő a nő! Szóval ne akarj belőle nemi kérdést csinálni.
2022. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Popcorn ***** válasza:
100%
Gondolom a vita elől menekül, azt akarja megúszni. "Lusta", nincs kedve veszekedni.
2022. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jól csinálja! Én is mindig ezt csinálom, mert tudom, hogy ez bosszantja a nőket leginkább!:)
2022. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Ha veled csinálják majd, akkor kíváncsi leszek, hogy fig állni a szád.
2022. okt. 26. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Akinek ilyen a probléma megoldó képessége attól mit vársz a jövőben? Ha egyszer letilt soha egy szavára többé ne válaszolj ha pedig nyaggatna tiltsd le te is . Majd megtanul viselkedni . Ha meg nem akkor legalább nem téged fog szomoritani.
2022. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyik exem ugyanezt csinálta, drogozás ezt a jellemet hozta ki.Elég fusztráló. Meguntam s leléptem 🙂
2022. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel akar manipulálni, nevelgetni téged, hogy nehogy ellenvetésed legyen, mert akkor jön a bünti.

Kuka.

2022. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem okos, mert lája hogy veled megteheti. Hiszen még pitizel utána, meg sms-t írsz. Mégis minek? Akibe szorult egy kis büszkeség, az az első ilyen után tudomásul veszi, hogy ez ennyi volt, és több esélyt nem ad. Te ellenben simán engeded hogy így bánjon veled, és úgyis megint kibékülsz majd vele. Ha neked ennyi elég, akkor hülye lenne jobban erőlködni. Tudod, csak azzal lehet szórakozni, aki hagyja magát. De az meg meg is érdemli.
2022. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!