Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér?

Figyelt kérdés

Közel 8 éves kapcsolatban élek. Jól megvagyunk a párommal. Egy dolgot leszámítva.(szex)

Több, mint egy éve belebotlottam egy pasiba, és hónapok múlva megtörtént aminek nem kellett volna és rengeteget szexeltünk… Ilyen jó még senkivel nem volt.(hozzáteszem nem akárkinek adom oda magam) Aztán közben neki elmélyült a kapcsolata és már nem mutat felém annyi érdeklődést…

1-2 alkalom ígyis becsúszott. Viszont utoljára látszólag is el kezdett lesz*rni…

És hát felnőtt emberek vagyunk, mindenkinek szüksége van a szexre… Gondoltam írok neki. Nagyon megalázó lenne? Viszont az előző alkalmat is én kezdeményeztem, de azért tennie is kellett bőven.

Normális, nem szidkolózó válaszokat várok!

Köszönöm



2022. okt. 26. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Amikor megcsaltam a férjem ezt üvöltötte az egész lépcsőházban,CAFKA VAGY!
2022. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a szexért kuncsorogni... Igen, baromi megalazó. Keress másik szeretőt.
2022. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne írj neki,ne alázd meg magad egy férfi előtt. Illetve ezek szerint még sem vagytok meg túl jól a pároddal,a szex is hozzátartozik egy jó kapcsolathoz, szakíts a pároddal és keress olyat,akivel jó a szex. Tudom könnyű ezt mondani,de ha egyszerűen nem jó a szex,te viszont igényled,amivel nincs is baj,hisz ez a természetes.Na de most gondolj bele, egész életedben csalni fogod a párodat? Én elhiszem hogy nem adod magad oda akarkinek,de akkor is megcsalod, nyilván nem tudom milyen a párod,de azért 8 év az 8 év, szerintem nem érdemli meg az a szerencsétlen hogy folyamatosan meg legyen csalva.
2022. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne írj neki.

"Jól megvagyunk a párommal. Egy dolgot leszámítva.(szex)"

Akkor mégsem vagytok meg jól.

A párod, nem a férjed, szex nincs, gyerek nincs, mi köt titeket össze?

2022. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Katinak teljesen igaza van, a kapcsolatotokból "csak" az egyik legfontosabb hiányzik. Mintha bemennél egy étterembe, tiszta, kulturált, a pincér udvarias, gyorsan hozzák az ételt, nagy az adag is - csak éppen az íze nem jó.

Félre fogsz lépni megint - ha nem ezzel a pasival, akkor a következővel.

Ja amúgy a kérdésedre válaszolva - felesleges ráírnod. Lényegtelen infó hogy te házasságban vagy-e a kérdés eldöntése szempontjából. Ha mindketten szinglik lettetek volna és összejártok "csak dugni" de a pasi azt mondja, bocsi lett egy kapcsolatom közben inkább rá koncentrálok, már nem kívánlak ennyire akkor ugyanez lenne a szitu. Akkor is, most is felesleges ráírnod.

2022. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1%

Lehet jelentkezni?


Nekem akkora igényem van, hogy egy hétvégén 14 orgazmus nem elég.


29F

2022. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
3. Ugyan már, gondolod, hogy a párja nem tudja, hogy félre jár, mikor köztük huzamosabb ideje nincs szex? Egy nő kivirul, ha ki van elégítve. Tudja ezt a párja, csak nem zavarja. Nők is, férfiak is sokan vannak így, nekik így is belefér.
2022. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom 7-es, lehet igazad van, viszont akkor én erre nem tudok mit mondani,én el sem tudnám képzelni hogy én így legyek,pedig nem vagyok prűd,na de mindegy ha valakinek ez belefér akkor csinálja.
2022. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi erovel ki is allhatsz a sarokra! Mi a kulonbseg?

Tovabbra is csalod a parod. Szexelni tudsz a pekkel is.

2022. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Erdekkapcsolat. Gondolom van vagy 15+ ev korkulonbseg, jo anyagi helyzet, csak mar lement a nap. A masik kihasznalta az alkalmat, de talalt vegul egy olyat, aki egy lyuknal tobb. Hiaba kinalgatod magad neki.
2022. okt. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!