Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire számíthatok tőle, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok tőle, ha már most azt kérdezi, hogy mégis hova akarok egyedül menni, ha lesz párom?

Figyelt kérdés
Mondtam, hogy edzőterem, kozmetikus, fodrász stb. Az előző párom ilyen helyekre se engedett egyedül mennem pl. Ez a srác meg még nem is vagyunk kapcsolatban, már kijelenti, hogy Ő nem engedne el engem egyedül nyaralni sem, sem a barátaimmal. Plusz, hogy egyéb helyekre is miért szeretnék egyedül menni... Görög az illető, én magyar.

2022. okt. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőt keres csak egy lyukat tárgyat.
2022. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Csöbörből vödörbe lépnél. Keress normálist aki nem sima pina ,tárgyként használna és zárna be. Az előzőből nem tanultál?
2022. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Északon élnek a normális pasik. Minél keletebbre és minél délebbre mész, annál "kreténebbek" (birtokló, tárgyiasító, hímsoviniszta, stb.). Tudod: "tarcsák tiszteletbena kuttúránkat!!" - csak ott még gázabb a "kuttúra", mint itt, pedig ez se gyenge...
2022. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, hajlamos vagy hasonló emberekhez vonzódni.

Nem fog gyökeresen változni, még most építsd le.

2022. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy muzulmánt szerezz legközelebb, az lesz a legjobb. Magyarral ne is próbálkozz.
2022. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!