Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy más is járt fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy más is járt fent nála, vagy ennyire nem fontos neki?

Figyelt kérdés

A napokban lefeküdtem egy pasival(nem az első volt már), és ott maradt nála valamim…

Nem tudja, hogy kié lehet vagy ennyire nem érdekli?



2022. nov. 1. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem szólt, hogy megtalálta, pedig eltelt lassan 1 hét
2022. nov. 1. 12:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet fel se tűnt neki, lehet nem érdekli, lehet úgy van vele, hogy ha kell neked, majd szólsz te.
2022. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Könnyen lehet, hogy te is csak egy vagy a sok közül.
2022. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ki van mondva , hogy együtt vagytok ?
2022. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

A napokban lefeküdtem egy pasival(nem az első volt már), és ott maradt nála valamim…"


A spermás bugyingod ?

2022. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendetlen férfi nekem a b nőm fülbecalója veszett így el pedig nem kicsi nem tűnt fel nem tartok rendet nincs időm rá én megtalálok mindent amit akarok más ne kajtason itt így a fülbevaló sem tűnt fel szerintem nálatok is ez ahelyzet nincs túl nagy rend így nem tűnik fel.
2022. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha széthagyod a cuccaidat akkor neked kéne elhozni ha még kell. Ne várd el hogy utánad vigyék. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki nálam hagy valamit akkor ha kell neki úgyis szól, ha nem akkor meg egy idő után kidobom.
2022. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!