Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátoktanácsot adni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátoktanácsot adni, mit csináljak ha nem merek ismerkedni srácokkal, félek a csalódástól, hogy nem lesz majd miről beszélnünk és ezért találkozni sem merek velük vélek, hogy beégek valamiért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Féljél csak. Sokkal jobb egy ilyen csaj, mint egy öntelt p icsa, aki úgy válogat a pasik között, mint tyúk a kendermagban.
2010. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint még fiatal vagy és félsz az úgymond ismeretlentől, csak nézz körbe amikor együtt vagy valakivel, és beszélhetsz a körülöttetek lévő dolgokról emberekröl..és azokról az érzésekről amik ilyenkor végigfutnak benned ..
2010. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell félned!

Vannak még normális emberek is. És nem hiszem, hogy nem lesz közös témátok. Jön az magától. Ha meg nem, hát ott vannak a többiek.

2010. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igazából nem vagyok az a nagy dumás lány:D főleg ha olyas valakivel találkozok akit tetszik is.na akkor meg sem tudok szólalni:S:D vagy elpirulok mindentől. zavarban vagyok. ezért rosszul érzem magam a bőrömben. ezeket h tudnám megszüüntetni?XD
2010. szept. 28. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a normális fiúkat ez nem zavarja.

Nekem még vonzó is lennél:)

Ez csak az első beszélgetéseknél lesz így...

2010. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha egy bartánőd becsatlakozik, úgy is lehet...
2010. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Moszuke ***** válasza:
79%

jaja.. 2-3tali után feloldódsz. az hogy lesz-e téma vagy valami az más kérdés. de sokkal beszédesebb leszel. no para.


tanácsot nem tudok adni. légy őszinte és add önmagad. és majd valaki felfigyel rád. csak ne halaszd el a jeleket..:)

2010. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kicsijames válasza:
73%

Az internetes párkeresőknek egy előnye van, le lehet fixálni, mit akar az ember a másiktól. Másrészről a beégés... figyelj a helyesírásra interneten, jah és nyelvtanórán is.

3. Egy beszélgetés két dolgon múlik: A téma érdekel jobban vagy a másik személy (bármilyen hülye is legyen, és akivel soha nem lesz közös témád...).


Merj kezdeni!!!

"Szia. Hogy vagy? Mi van veled? Láttam az új "valamidet"-nagyon tetszik... stb. Te is szereted ezt? Húú... tényleg?! Én megőrülök érte. Lenne kedved együtt nézni NÁLAM? :) :P

Remélem, több nem kell.

2010. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönömszépen a válaszokat:)
2010. szept. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!