Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok párokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párokat tinderen?

Figyelt kérdés

sziasztok, legfőképpen férfi társaimhoz szólna a kérdés. Mivel kiváncsi vagyok ti mennyire talaltok lányokat, mert engem egy ido után az istenert nem húz egy lány sem jobbra tinderen? Azt vettem eszre az utóbbi fel évben bárhany fiókot csináltam 2 nap alatt mondjuk jobbra húznak 20-an és onnantól többet senki. Elképzelhető hogy az algoritmus van úgy felépítve hogy fizess elő és akkor fognak a csajok látni. Mivel nemrég, meg szeptember elején kipróbáltam és előfizettem egy hónapra. Hat mit ne mondjak semmi értelme nem volt. Egyetlen funkciónak van értelme a “kiemelésnek” ahogy ezt benyomod jönnek a jobbra húzásról. De az alap előfizuban ebből van asszem 2db 1 honap alatt. És onnantól 1-2 ezer Ft/db ami egy hatalmas lehuzas. Lányoknak szerintem azért könyebb mert ferfibol gondolok sokkal több van fent és nem is győzik őket húzni. De amúgy kiváncsi vagyok h csak nekem van az hogy engem senki nem húz jobbra? Magyarország egyik legnagyobb városában elek. És egyébként nem hinnem hogy bármi baj lenne a külsőmmel sőt… de ez már mindennek a teteje. Hogy ha lesz is 1-1 párom az meg biztos h 100-200 km dobja be. Szóval komolyan ti mit gondoltok? Lányok ha esetleg olvassstok és aki lesz olyan kedved h véleményezne a képeim annak szívesen elküldöm. 24 éves vagyok. Tanult értelmes ember. Alapból a képeim sem olyanok hogy rossz lenne a beállítás vagy homályos lenne.


Köszönök előre is minden hozza szólást



2022. nov. 14. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kuldheted,szivesen segitek
2022. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elejen van kiemelesed, olyankor meg a kartyak tetejen vagy, aztan az alapjan, hogy mennyien huznak jobbra / hany lanyt huzol jobbra rangsorol teged es bedob kb. a legvegere.
2022. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet:)

24N

2022. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak a kép számít a társkeresőkön semmi más.


Pillanatok alatt eldől, hogy tetszel e vagy sem. Minden más csak utána.


Ezeken az oldalakon nem sok esélyed van ha nem vagy valami jóképű.

2022. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit jobbra húzol? Mert akkor hátra sorol téged, ez ilyen büntetés féle :D
2022. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet😊
2022. nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobbra húztak 20-an? Valamit tudsz tesó.
2022. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha valóban úgy van ahogy írtad akkor nem kellene gondnak lennie.

Én is szívesen megnézném a képeket:

22/N

Amikor előfizettem és látni engedte a “99+” likot akkor abból nekem sok volt 1000+ km-re lévő, meg külföldi. Mondjuk kisvárosban élek.

Nekem félévbe telt megtalálni a mostani páromat. Miután frissítettem a képeimet, már hetente volt 1-1 randim. Szóval az rengeteget számít.

2022. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is elküldheted.
2022. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg előfizetni, a kiemelés meg egy nagy kamu. Én próbáltam csúcsidőben, az eredmény 6 like volt, külföldiek és botok.
2022. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!