Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfi 2 hettel az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi 2 hettel az elso randi utan nem keres, akkor mar valoszinuleg nem is fog?

Figyelt kérdés
2 hete randiztam egy pasival, a randin leginkabb semleges temakrol beszeltunk (munka, suli, haverok), nagyon sokat nevetett a randin, tehat nem tunt ugy, mintha annyira rosszul erezne magat, a randi vegen pedig azt is mondta, hogy hazadob kocsival, ha szeretnem, de ezt visszautasitottam, szoval kikisert a megalloba, azota pedig semmi uzenet, elotte viszont nagyon kommunikativ volt. Valoszinuleg nem fog mar keresni?
2022. nov. 16. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha két hete sehol semmi, akkor bizony lelépett. Legalábbis kétlem hogy egy remete lenne és postagalambot küldött.. :)
2022. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Hát valószínűleg úgy gondolja mivel inkább busszal mentél mint vele így te offoltad őt.. Nincs abban semmi ha rendes és hazavisz.. ( persze ne ülj be kétes alakok mellé..)

És megtudhatom ha neked bejön akkor miért nem kerested 2 hétig?

Légy szíves csajok hagyjátok már ezt, hogy mindig csak a pasi keressen titeket, elég kiábrándító és egyhangú tud lenni.. így elveszti az érdeklődését utánad.. úgy van vele, hogy oké ezt elbasztam, de hogy mit azt nem tudom..

Márpedig ha szimpatizáltok bőven elég egy szimpla “Szia, mizu..” egy beszélgetés elindításához.

2022. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Én már akkor elengedném, ha másnap nem keresne. 2 hét után már a nevére se emlékeznék🤣
2022. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

"de ezt visszautasítottam"


Szerintem ezt úgy vette, hogy te nem akarsz tőle többet és ezért nem keres vagy próbálkozik. Legalábbis én így venném. Egyszer voltam olyan szituációba, hogy elutasította egy lány azt, hogy "elkísérjem" haza. Elég egyértelmű jel volt, hogy nem akar többet. Valószínű ős is így vette.

2022. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy már azért nem keresi, mert nemet mondott arra, hogy haza vigye. Akármilyen szitu lehet. Van egy randi, mikor véget ér, akkor az is lehet nem rögtön haza megy a másik, dolga van. Szíve joga eldönteni, hogy ő akarja e, hogy haza vigyék vagy sem, nem kötelező elfogadnia. Fel lett ajánlva, a lány nem érezte úgy. Ennyi. Ha valakit érdekelsz, nem ezzel fog foglalkozni, hogy nem vihetett haza. Ha 2 hét eltelt, akkor valószínű nem is fog keresni. Ebben ennyi volt.
2022. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

#5


De érted, ha itt két embernek jut eszébe ilyen akkor a randipartnerében is felmerülhetett. Szóval szerintem ez igenis lehet egy indok még akkor is, ha szerinted hülyeség. Nem vagyunk egyformák. Mondjuk az is kérdés, hogy ő miért nem kereste a srácot.

2022. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezaz, én ezen már 2 nap után tultennem magam, hogy oké, ennyi. Nem hogy két hét a mai világban.
2022. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

#6

Én értem, hogy miről beszélsz. Azt is értem, hogy benned ez úgy csapódott le, hogy biztos nem érdekled, mert visszautasította, hogy "elkísérd".

Én szerintem, ha valakit érdekel a másik, akkor ez szerintem nem olyan nagy bűn, hogy ne lehessen ezt elfogadni. Szíve joga eldönteni, hogy akar e élni az ajánlattal vagy sem.

De viszont téged se érdekelhetett tulságosan az a lány, mivel te se kerested.


Itt a lány nem írt olyat, hogy ő azért utasította vissza ezt a gesztust, mert nem akart többet.

Sőt igazából a kérdése is abból kifolyólag született meg, mert a kérdező arra kíváncsi, hogy 2 hét elteltével keresik e vagy sem. (Vagyis reménykedett, hogy folytatódik)

2022. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

#6

Még ezt kihagytam...


"Szóval szerintem ez igenis lehet egy indok még akkor is, ha szerinted hülyeség."

Én egy szóval nem mondtam, hogy hülyeség.


"Elég egyértelmű jel volt, hogy nem akar többet."


Itt a kérdező annak ellenére, hogy nemet mondott arra, hogy hazavigyék, még "várta", hogy keressék.


Tehát nem egyértelmű, mint látod a kérdésből is.

2022. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Besertodot .. ez ennyi volt. Elcseszted a befejezest egy kis aprossagal.. ilyenek vagyunk mi ferfiak , neha kicsit lelekre veszunk dolgokat.
2022. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!