Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfi 2 hettel az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi 2 hettel az elso randi utan nem keres, akkor mar valoszinuleg nem is fog?

Figyelt kérdés
2 hete randiztam egy pasival, a randin leginkabb semleges temakrol beszeltunk (munka, suli, haverok), nagyon sokat nevetett a randin, tehat nem tunt ugy, mintha annyira rosszul erezne magat, a randi vegen pedig azt is mondta, hogy hazadob kocsival, ha szeretnem, de ezt visszautasitottam, szoval kikisert a megalloba, azota pedig semmi uzenet, elotte viszont nagyon kommunikativ volt. Valoszinuleg nem fog mar keresni?
2022. nov. 16. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Én tapasztalatból mondom, ha egy lány nem akarja, hogy elkísérd, az azt jelenti, hogy ennyi volt. Mostmár legalább tudod.

Persze, hogy nem keres, hisz a nők 90%-a így jelzi finoman, hogy kösz de nem jössz be.

2022. nov. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Ha mg hazavitte volna és a srác föl akart volna menni a lakasba, akkor arra sem lehetett volna neki nemet mondani, nehogy azt higgye, hogy nem jön be neki? Meg hagyja magát első randin megdgni is vagy mi?? Normálisak vagytok, de most komolyan?
2022. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
#12, teljesen más dolog visszautasítani egy első randi utáni lakásra felmenést, meg egy hazavitelt! De jól mondják itt többen is: ha egy lány visszautasítja, hogy haza vigyék randi után (vagy ha nem egyből haza megy, akkor akár elvigyék bárhova máshova), az szinte biztos, hogy annak a jele, hogy részéről ennyi volt. Másrészt pedig egy jóhangulatú első randi végén célszerű felvetni a kérdést, hogy lesz-e második... És mivel ez sem hangzott el egyik részről sem (igaz, ezt a srác is felvethette volna), ez már a második jel. Harmadrészt: lehet, hogy te nem jöttél be neki annyira, hogy a folytatást forszírozza, lehet, hogy pont ezért nem is kérdezett rá már ott helyben, plusz még a visszautasítás is, ugyebár... Negyedrészt: te miért nem kerested azóta?
2022. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

Esküszöm nem értem, itt ahogy látom mi férfiak leírjuk a véleményünket tapasztalatunkat, hogy egy ilyen visszautasítás a szemszögünkből már egy intő jel, hogy “köszi elég volt belőled.” Mégis le vagyunk pontozva, gondolom a sok befásult kis királylány, meg a feministák akik szerint csak a férfi írjon keressen állandóan.

De eddig már 2en kérdeztük, hogy akkor Te miért is nem kerested ha akarsz vmit tőle?

2022. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
#14 bizony, igazad van, fáj nekik az igazság 🤣
2022. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Soha senki nem vette vosszautasitasnak, ha nem hagytam magam hazakiserni. Egyébként miért veszitek annak és miért nem kérdezitek meg a not, hogy kit gondol valójában?
2022. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
16. Szamomra ez a tavolsag tartas jele, tehat olyan erzes mint ha felne tolem a no , 0 bizalom.. ilyenkor 100% ra azt gondoljuk hogy pofara lettunk ejtve .
2022. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

Hat akinek normális önbizalma van és ember ismerete, az nem vesz egy ilyet sértésnek. Én pl nem szeretnem, ha az első randi után a másik tudja, hogy hol lakom. A bizalmat nem csak osztogatom, hanem idő, amíg kialakul és ki kell érdemelni. Miért is kene megbiznom valakiben, akit csak most ismertem meg? Ha eljön az ideje, úgyis hazakiser és akar fel is engedem, de az első alkalommal biztosan nem akkor sem, ha amúgy tetszett és jó volt a randi.


24N

2022. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Azért veszitek ezt sértésnek, mert nem tudjátok bele képzelni magatokat ebbe a szituációba, mivel nem női szemmel közelítitek meg hanem az egótokkal vagytok elfoglalva. "Pofára lettünk ejtve" mi ez a szöveg? Nagyon nagy pofára ejtés.... Ennél nagyobb pofára ejtés ne érjen az életbe. Első találkozás, milyen bizalomról beszélünk?? Nem nagy ismerettség, se bizalom nem alakul ki. Mire fel alakulna ki?
2022. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%

De most ez mindenki számára egyértelmű, hogy ebből nem lesz semmi ugye?

Másfelől meg én férfiként mondom, hogy ez a hazakísérés sokféleképpen lehet kérdezni...(illetve több okból, nem csak amiatt...pl esik az eső, nagyon sötét van stb...) De az tény, hogyha az első randin nincs csók, én se keresném a leányzót, ha nincs benne annyi vonzalom, hogy a csók "magától" ki alakuljon, akkor ott valami baj van....

2022. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!