Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezésről vagy más társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezésről vagy más társkereső oldalakról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Jó, rossz, vagy akár mindkettő

2022. nov. 17. 10:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Férjemmel Badoon ismerkedtünk meg.
2022. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
2 év alatt alig találtam olyat aki nem csak pénzéhes volt kiéhezve valakire akivel lehet naponta szexelni. Letöröltem a társkeresőket és 2 hétre rá élőben megismertem a mostani barátnőm
2022. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként csak akkor éri meg regisztrálni, ha kimondottan jó pasi vagy.

Egyébként nagy szerencse kell, hogy onnan összeszedj valakit.

Eljutsz 1-2 találkozóig, aztán egy jobb jelölt (match) miatt simán offolnak, mint egy állásinterjún.

2022. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
A férjemmel netes társkeresőn ismerkedtem meg.
2022. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Akik azt írjak, hogy régi kapcsolatuk ilyen helyen kezdődött, az nagyon valószínű, hogy több éves történet. Nekem is van jónéhány ilyen ismerősöm, sok éve találtak így egymásra. Ma is van esélye, de (a közösségi oldal programjával) rendkívül pici. Szinte match se fog összejönni, ez ismerősi körben abszolút tapasztalat (van sportoló és doktor is köztünk). Én itt kérdeztem rá, privátban mondjanak véleményt a profilomról, többen pedig azt mondták, simán volna esélyem náluk (ha nem lenne ez meg az az akadálya, például jelenlegi kapcsolatuk). Ehhez képest több száz, sőt, ezer jobbra húzás se jár ma már eredménnyel, pedig “végtelenül átlagos” kinézetű nők felé is nyitott vagyok, természetesen. Hogy nem vagyok rossz pasi, azt egyszer bizonyította számomra egy 41 éves csinos nő, aki másfél éve hajlandó volt velem többször randizni, de a 12 éves korkülönbség miatt nem volt jövője (nagyon tetszettünk egymásnak, de aztán nem húztuk egymás idejét). Gyönyörű kutyám van, sportosan izmos vagyok (177/71), főiskolai végzettségem és “átlagos” munkám van. Tulajdonképpen egész félelmetes belegondolni, hogy mennyire nem nyitottak felém/felénk.
2022. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

5. Nem feltétlen több éves kapcsolat egy egy ilyen komment. Az enyém speciel valóban régebbi (12,5 év). Viszont a férjem baráti körében két pasi is van aki friss kapcsolatban van ( 6 és 8 hónap) és netes társkeresőn ismerkedtek meg a párjukkal.

Illetve az én barátaim, ismerőseim közt is vannak nem régi, fél, 1 éves kapcsolatok társkeresőkről.

Szóval ez amit írsz, abszolut nem igaz. 4. voltam.

2022. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mi lehet a titkuk? Engem ez baromira érdekel, nem viccelek. Gyakorlatilag 1000/0 az arányom (az 5-10 match jóformán vissza se köszön). Mondanám is, hogy nem hiszem el, de gondolom, hogy van siker is. Ez egy végtelen nagy rejtély.
2022. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Például ma (is) 20-30 lányt jobbra húztam (már lényegében poénból, mert nincs sikerélmény). Naponta akár 40-50 lányt jónéhány hónapja, de semmi, szó szerint semmi. Volt, aki azt mondta, neki képek nélkül volt sikere. Egész hihetetlen…
2022. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ahogy itt írják, sajnos leromlott a Tinder app minősége, az algoritmus is változott. Sokkal inkább a pénzre és a kiemelésre hajt a cég. Több lett a kamuprofil, prosti, vagy olyanok akik dolgokat reklámoznak. Továbbá Magyarországon kevésbé használják szexpartner keresőnek, de ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem.


Én lassan 30 leszek, de az elmúlt 10 évben rengeteget használtam, egyetem alatt és amikor elkezdtem dolgozni. Meg tudom erősíteni, hogy régen is akkor működött főleg, ha nagyon jól néztél ki, és ezzel ki tudtál emelkedni a tömegből, ugyanis rengeteg férfi van fent, még drasztikusabb a helyzet, ha a férfi-női arányt nézed. Én 190+ vagyok, élsportoltam világ életemben, nagy intim mérettel rendelkezem, szóval nekem az is volt a célom, hogy minél többet dugjak Tinderről. Főleg angol nyelvű oldalak tanácsai alapján kimaxoltam a profilomat, képek, bio, szövegek, kaptafára építettem a randizási stratégiáimat is, és gyönyörűen működött.


20-26 éves korom között nagyon jól ment, sok egyetemista lányt és rengeteg külföldit, főleg Erasmus hallgatót vittem ágyba. Ez viszont elég aktív szervezést és folyamatos chatelést kívánt meg. Ha nem vagy aktív, nehéz. Statisztika szerint kb ha látsz egy profilt, még így is 1% sincs az esélye, hogy szex lesz belőle a végén. Nekem azért összejött pár ezer match a hosszú évek során, ennek csak egy kicsi részét dugtam meg. Viszont ha már a randiig eljutottunk, akkor majdnem minden másodiknak szex lett a vége.


Volt pár haver, akik szintén hasonló stratégia mentén nyomkodták, még ha nem is ugyanakkora sikerekkel, de bőven esett nekik is partner. Ha te nem ilyen vagy, nem ezt keresed, akkor bőven akad más típusú lány is fent, olyanok is akik kapcsolatot keresnek, stb. Simán összejöhet Tinderről bármi. De ha bénán használod, gyenge a profilod, unalmasan írkálsz és még tényleg nagyon nem tudsz kitűnni a tömegből se, akkor előfordulhat, hogy napokig csak pangás lesz. Plusz még hozzáteszem, hogy 26 felett már nekem is lelassult. Szerintem a fiatal lányok 25-26 éves korig szűrnek, és sokkal jobban az én korosztályomat kezdte el dobálni a gép már ezután - ők viszont hajlamosabbak voltak már kapcsolatot keresni és megállapodni, nem pedig kalandozni. Számomra onnantól a 35-40 éves korosztály "vált be" már jobban. Viszont mostanra már én is inkább kapcsolatot keresek.


A lényeg, minden lehetséges, de fel kell építeni a tinderes jelenléted rendesen, stratégia mentén, és a statisztikára menni, hatékonyan. Másképp lapos lesz.

2022. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

A Netes társkeresés halálra van itélve.

Vannak persze kivételek, de nagyon ritka.

Álltalában azok akik találnak, azok mind jól néznek ki.

Legyen jó fotogén arcod, készüljenek rólad jó képek.

Talán így van némi pici esély.

2022. nov. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!