Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » RapidRandira megyek holnap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RapidRandira megyek holnap, 10-12 férfi és 10-12 nő lesz kb. Hogyan tűnjek ki a tömegből hogy engem jelöljenek meg a nők?

Figyelt kérdés
Aki volt már ilyenen az tudja, hogy csak kölcsönös 'találat' ( jelölés ) esetén adják ki egymásnak az elérhetőségeket ( telefon és email ). Ezért itt nagyon fontos az első benyomás. Mit tegyen az ember? Voltam már párszor úgy láttam nincs általános recept. De bármi infót , ötletet szívesen fogadok.

2022. nov. 18. 07:45
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
17%

Mutass egy enyhén meleg attitűdöt. Arra biztosan felfigyelnek.


Vagy a nők...vagy nem.

2022. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Legyél te a legmagasabb és a legjobb képű! Másképp esélyed sincs.
2022. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Onmagad kene hogy legyel, az termeszetes, laza kisugarzast ad. Plusz egy kis kedvesseg, erdeklodes a no fele.
2022. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem voltam ilyenen, de izgat a gondolat. Elég drága, ahogy elnézem, bár mihez képest, ugye. Egy ilyen főző randi még érdekes is lehet. Van valakinek pozitív tapasztalata?
2022. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es 3-as köszönöm a tippeket. Igyekszem, bár az a baj hogy nehéz az érdeklődésnél az egyensúlyt megtalálni van akit zavar ha kérdezik, de ha nem kérdez akkor muszáj valahogy beindítani a beszélgetést. A laza kisugárzás nem mindig jön össze főleg annál aki tetszik :).


4-es: 6000 forint és mostanában már nem 7-8 nő van hanem 10-12 nő és ugyanennyi vagy 1-2-vel több férfi. Tehát ha 'visszaosztod' nem vészes. Mennyibe kerül egy társkereső egy hónapra? Hánnyal találkozol onnan? Szerintem egyáltalán nem irreális az ára.

A főzőrandi húzósabb, az már 16,000 és ott valóban lutri, hogy abban az ott megjelent ( kb. ugyanennyi talán néhánnyal több ) emberből bárkivel tudsz majd beszélgetni.

Lehet én is elmegyek egy olyanra bár vegyes megérzéseim vannak, hiszen ott ugyanúgy le kell szólítani valakit és sokkal nehezebb itt meg ugye van egy adott 7 perc amit mindenkivel el lehet 'tölteni' beszélgetéssel. Persze repetitív és kissé sok tud lenni a végére de mégis meghittebb ez a dolog véleményem szerint.


Az tény, hogy nagyon sokféle ember jelenik meg de általában mindenki kultúrált, normális, igényes, tanult ember. Az más, hogy kémia nekem a 7 alkalomból amikor voltam, kb. 3-4 lánnyal volt maximum, tehát minden 2. alkalommal volt csak olyan aki tényleg tetszett.


De én csak ajánlani tudom. Én az online társkeresőkről végleg lejöttem pár hete.


Ez sokkal jobban tetszik mégha izgulok is mindig előtte, a végén rájövök hogy felesleges.

2022. nov. 18. 08:51
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A főző randin gondolkodom, meg hogy melyik csoportba jelentkezzek, mert pont 40 éves vagyok. A 30-40 nem biztos , hogy nekem való, talán jobb a 40-55? Bár a fiatalabbak szoktak bejönni inkább.
2022. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legyél te a jófej és közvetlen, ne sablonos kérdéseket tegyél fel és a kínos csendet is kerüld el, rizsázz valamit ha kell!
2022. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es/6-os,


Ha nő vagy akkor nehéz megmondani hogy melyik a jobb. A főző randin viszont nincsen 42 feletti korosztály ( elvileg ), csak 25-42-ig van mindenki.


Viszont a kort nem veszik ennyire szigorúan. Én 30-40 közötti vagyok és ebbe a korosztályba a RapidRandin beengedik a 40 feletti ( pár évvel ) férfiakat és az 1-2 évvel fiatalabb nőket is.


7-es: igyekszem jófej lenni de ez nehéz nem mindenkivel megy, meg nem mindenki laza alapból, van akivel oldódni kell, szinte mindenkivel. Sajnos elég rövid az idő ahhoz hogy az ember pozitívat tegyen le.

2022. nov. 18. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt az egyetlen tanácsot adták korábban, legyél önmagad. Ez így sablonos, de tényleg így van. Mondjuk nekem könnyű lenne kitűnni, magas vagyok de kétlem hogy ezt szeretik, sok nő ettől megijed, tehát ez sem előny sokszor. Szóval én úgy mennék, hogy minél nyugodtabb állapotban. Mintha nem is randi lenne, megismerkedni nem is akarnék senkivel. Így teljesen laza lehet az ember és önmagát adja. Azért szeressenek, mert később úgyis kiderül, ha csak megjátszott viselkedést produkált valaki. Mindig olyankor sikerült nekem is bármi, amikor nem feszültem rá. A vonaton odamentem beszélgetni egy nővel, nem állt szándékomban ”felszedni”. Csak beszélgetni. Mégis összejött. Nem látom értelmét kamuzni, kivéve ha egyéjszakás a cél.
2022. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Növessz szakiállt, ha még nincs. Sok nőnek tetszik.Például nekem, de én nem megyek randira.
2022. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!